SQUAD BATLLES

autor: patryk15realmadr
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

SQUAD BATLLES

★★★ Newbie

Witam już kilka razy mi się zdążyło ze podczas meczu squad batlles zacina sie i nie mogę wznowić drugiej polowy  i muszę zamknąć grę  i dostaje 0-3  i co mam z tym zrobić? Mecz rozgrywałem 16.07.2018 o godzinie około 16 

Wiadomość 1 z 6 (870 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SQUAD BATLLES

★★ Novice

U mnie to samo po zakońćzeniu 1 połowy piłkarze stoją jak kołki menu się nie włącza i nie można zacząć drugiej połowy. Zdarza mi się to raz na około 8 rozgrywek. Bardzo irytujące :/

Wiadomość 2 z 6 (849 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SQUAD BATLLES

Community Manager (retired)

@victorius84 @patryk15realmadr 

 

Na początek spróbujcie poniższych kroków po kolei:

 

Wyłącz zapisy w chmurze

 

(Origin >Ustawienia aplikacji> Instalacje i zapisane stany >Przechowywanie w chmurze na 0

 

Naprawa gry:

 

1314211.PNG

 

 

Przeinstalujcie grę (ponowne pobranie gry jest wymagane jeśli nie macie płyt)

 

13142111.PNG

 

 

Antywirus/firewall

 

Dla celów testowych spróbuj wyłączyć albo nawet odinstalować oprogramowanie antywirusowe (ochronę w czasie rzeczywistym), aby wykluczyć, iż AV blokuje uruchomienie gry - opcjonalnie można dodać do wyjątków antywirusa folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games

 

INFO: Mieliśmy niestety zgłoszenia, że antywirus AVG/AVAST, McAfee, Malware-bytes itp. mogą powodować właśnie taki stan rzeczy

 

 

Reset ustawień gry:

 

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 18 na np. FIFA 18 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

 

Wiadomość 3 z 6 (835 wyświetleń)

Dot.: SQUAD BATLLES

★★★ Newbie

Sqaud Batlles

Mam pytanie dotyczace tej rozgrywki. Gracz z ocena 75 i zgraniem 53 na poziuomie ULtiMATE sa szybcy od moich zawodnikow ktorzy maja ocene 84 i zgranie 100 i najszybszy  u mnie ma 92 tempa nie moze dogonic pilkarza ktory ma 75 Overall. Graja jak jakas klasa swiatowa

Wiadomość 4 z 6 (729 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SQUAD BATLLES

★★★ Newbie
Prosze o szybka Odpowiedz
Wiadomość 5 z 6 (710 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SQUAD BATLLES

★★ Novice

Niestety zrobiłem wszystkie kroki opisane w tej solucji problem losowo występuje nadal. W tym tygodniu znów nie mogłem rozpocząć drugiej połowy Frown

Wiadomość 6 z 6 (536 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA