SIMCITY

autor: Tofkaaa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Novice

 Witam, mam problem a mianowicie kupiłem pare lat temu simcity rzecz jasna przestałem grać i wyleciało mi kompletnie z głowy konto na którym aktywowana była ta gra.
I pytanie czy da się to załatwić od ręki? (Tak, posiadam klucz produktu)

Wiadomość 1 z 7 (332 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SIMCITY

@Tofkaaa

 

Witam 

 

Myślę, że jest szansa na odzyskanie dostępu do konta. W związku z tym prosiłbym o kontakt telefoniczny z naszym centrum pomocy technicznej. Nasi doradcy namierzą odpowiednie konto po podaniu kodu aktywacyjnego do gry i postarają się je zweryfikować.

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 7 (316 wyświetleń)

Dot.: SIMCITY

★★ Novice
Da sie to zrobic do konca weekendu czy jest z tym problem? :D
Wiadomość 3 z 7 (307 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SIMCITY

[ Edytowane ]

@Tofkaaa

 

W weekendy EA nie pracują tylko w tygodniu 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 7 (305 wyświetleń)

Dot.: SIMCITY

★★ Novice

@MattiuDefosprawa wygląda następująco.

1. Podałem kod aktywacyjny.

2. Pani z infolini wymaga ode mnie dziwnych rzeczy np pytanie gdzie kupilem gre kilka lat temu...

3. Jak juz pisałem wczesniej nie pamiętam nawet loginu a co dopiero maila który był robiony na szybko.

 

Jest mi pan jeszcze w jakiś sposob dopomóc?

Wiadomość 5 z 7 (296 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SIMCITY

Community Manager

Hej @Tofkaaa

 

Jedynym sposobem, aby ponownie zainstalować grę jest zalogowanie się na konto do którego został przypisany klucz od gry. Tutaj nawet przygotowaliśmy krótki poradnik jak poradzić sobie samemu z takim problemem. Standard smile

 

Jeżeli poszukiwania konta nie przyniosą żadnego efektu, to jedynym sposobem by odnaleźć konto jest telefoniczny kontakt z nami. Z racji tego, że klucz może być przypisany do jednego konta, możemy łatwo takie konto znaleźć. Niestety podczas rozmowy, będziesz musiał odpowiedzieć na parę pytań na temat konta, które mogą wydać się dziwne, ale są nam potrzebne do tego by zweryfikować Ciebie jako właściciela gry/konta Standard smile

 

Sprawdź czy uda Ci się rozwiązać problem za pomocą poradnika, jeżeli nie to zapraszam Cię do kontaktu z nami :eahigh_file:

Wiadomość 6 z 7 (272 wyświetleń)

Dot.: SIMCITY

★★ Novice
odpowiedziałem na kilka pytań ale tak jak sie spodziewałem po suporcie od EA nie przyniosło to skutku, tudzież podałem IP komputera na którym doszlo do rejestracji gry i konta, miejsce zakupienia gry.
Wszysstko sprowadza sie do maila którego za żadne skarby nie jestem w stanie sobie przypomniec...
Wiadomość 7 z 7 (268 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem