Dot.: SESJA WYGASŁA

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

SESJA WYGASŁA

★★★ Newbie

Kupiłam grę the sims 4. Po instalacji utworzyłam konto 14-letnie córce w Origin. W celu weryfikacji podałam swój adres e-mail ale niestety nie zdążyłam go zweryfikowac. Po kilku dnach, gdy chciałam to uczynić komunikat brzmiał ze sesja wygasła. Co moge zrobić żeby jeszcze raz wznowić sesje?????

Wiadomość 1 z 4 (1 644 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: SESJA WYGASŁA

Community Manager (retired)

@Czakro14 Hej!

 

Jeśli masz dostęp do gry i konta, weryfikacja adresu mailowego jest tylko formalnością i nie jest konieczna do działania/uruchomienia gry. Jeśli jednak napotkasz jakieś problemy od strony konta, skontaktuj się z naszym działem pomocy:

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 742 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: SESJA WYGASŁA

Community Manager (retired)

@Czakro14 Hej!

 

Jeśli masz dostęp do gry i konta, weryfikacja adresu mailowego jest tylko formalnością i nie jest konieczna do działania/uruchomienia gry. Jeśli jednak napotkasz jakieś problemy od strony konta, skontaktuj się z naszym działem pomocy:

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

 

 

 

Wiadomość 2 z 4 (1 743 wyświetleń)

Dot.: SESJA WYGASŁA

★★ Novice

hej

mam parę gier w ea orgin nie jest to jedyne miejsce gdzie mam gry mam też konta z grami na steame uplay epic game battlnet gog GameSessions związku z powyższym oraz zracji że z gier ea nie korzystam najczęściej klient orgin nie jest uruchamiany za każdym razem wręcz jest kilowany, żeby nie nie zajmował pamięci w systemie ostatnio zauważyłem, że za każdym razem muszę go od nowa logować, mimo że loguje tylko na tę samą maszynę cały czas, jest to odrobinę uciążliwe w związku z tym

jak zrobić, żeby orgin nie wylosowywał się, jeśli włączę ko np. po tygodniu na tej samej maszynie ??

Wiadomość 3 z 4 (1 161 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SESJA WYGASŁA

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@InouePLHej

 

W oknie logowania Origin, niżej zaznacz opcję Nie wylogowuj mnie. Powinno pomóc Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (1 154 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem