Dot.: SBC bohaterowie nagłówków

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

SBC bohaterowie nagłówków

★★ Newbie

SBC bohaterowie naglowkon utraciło 3 z 4 wykonanych zadań. Wczoraj wyświetlały się 2 identyczne SBC, dzisiaj już tylko 1

Wiadomość 5 z 11 (797 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: SBC bohaterowie nagłówków

Community Manager

Otrzymaliśmy informację o tym, że wszyscy dotknięci tym problemem otrzymali wykorzystane karty na swoje konta Standard smile Dziękujemy za Waszą cierpliwość w czasie gdy rozwiązywaliśmy ten problem :eahigh_file:

 

Zobacz w watku

Wiadomość 11 z 11 (752 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Problem z SBC Mateo Kovacic FUTTIES

★★★ Newbie

Po zrobieniu jednego z dwóch potrzebnych składów w WBS o Mateo Kovacicia FUTTIES po ponownym zalogowaniu się do FUT informacja o tym że skład został wysłany i zostało wykonane 1/2 WBS zniknęło. Trzeba robić od nowa czy coś można z tym zrobić?

Wiadomość 1 z 11 (801 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Tygodniowe futties kovacic

★★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:Microsoft XBOX One
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Zadania
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 13.07.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 20
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Oddać zawodników albo zaliczyć zrobione zadanie
Co się dzieje? Syn wykonał 1 zadanie za kovacic, następnego dnia okazało się że zabraliscie zawodników a zadanie nie wiedzieć czemu nie zostało zaliczone
Co powinno się stać? Powinno być zaliczone zadanie

Niestety nie posiadam zdjęcia bo nie spodziewałem się takiej sytuacji, syn stracił zawodników których dał na wymianę i pieniądze z konta za zawodników których kupił do wymiany, proszę o rozwiązanie problemu finitechip09546

Wiadomość 2 z 11 (802 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tygodniowe futties kovacic

★★ Novice

dokładnie, na ps4 to samo, są 2 zadania o kovacicia, człowiek zrobił pół (oczywicie droższą część co by karty nie poszły w góre za bardzo) dzisiaj chce zrobic 2 czesc a tu sbc usunięte a to które zostało musiałbym od nowa...

Wiadomość 3 z 11 (795 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

SBC Futties Mateo Kovacic

[ Edytowane ]
★★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Wyzwania budowania składu
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 13/14.07.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 00.00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? EET (ART) - GMT + 2:00
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Oddać zawodników , coinsy lub dać możliwosć dokonczenia zadania
Co się dzieje? Brak w połowie wykonanego zadania o kartę Futties Kovacicia
Co powinno się stać? powinno byc w połowie wykonane zadanie o kartę Futties Kovacicia

Dodaliscie Państwo 2x SBC o Futties Kovacicia, po wykonianiu wczoraj 1 części (skład o ocenie 85 ) odebrałem paczkę z nadzieją dokończenia w/w wyzwania dzisiaj. Dzisiaj jednak okazuje sie ze 1 z tych wyzwan zniknęło i w menu SBC mam dostępne wyzwanie całe tj. do wykonania są oba składy (85 + 83 oceny ogólnej)...

Wiadomość 4 z 11 (801 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SBC bohaterowie nagłówków

[ Edytowane ]
Community Manager

 

@zyyxxxyyz @onejaybicz @finitechip09546 @KeyTea21 

 

Połączyłem kilka tematów związanych z tym samym pytaniem w jeden. Wspomniane przez Was WBC było zduplikowane, wszystkie dotychczas wykorzystane karty z tego WBS zostały zwrócone do Waszych klubów. zostaną w najbliższym czasie zwrócone do Waszych klubów.

 


 

Studio FIFA zakończyło wyszukiwanie kont, które dotknął opisany problem. W najbliższym czasie zawodnicy powinni pojawić się na Waszych kontach Standard smile

 

Wiadomość 6 z 11 (780 wyświetleń)

Dot.: SBC bohaterowie nagłówków

★★ Novice
@EA_Kuba Sek w tym że na moje konto nie zostały zwrócone żadne karty
Wiadomość 7 z 11 (755 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SBC bohaterowie nagłówków

Community Manager

@finitechip09546 poprawiłem odpowiedź w moim poprzednim poście Standard smile Kiedy pojawią się dodatkowe informacje związane z tym problemem zaktualizuję mój wpis :eahigh_file:

Wiadomość 8 z 11 (744 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SBC bohaterowie nagłówków

★★ Novice
@EA_Kuba Ja wszystko rozumiem tylko to co zostało przez was zrobione to kpina gra ma sprawiać przyjemność a nie nerwy
Wiadomość 9 z 11 (732 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: SBC bohaterowie nagłówków

Community Manager

Studio FIFA zakończyło wyszukiwanie kont, które dotknął opisany problem. W najbliższym czasie zawodnicy powinni pojawić się na Waszych kontach Standard smile

 

Wiadomość 10 z 11 (688 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA