Rynek transferowy błąd "Nie udało się przeprowadzić wymiany, spróbuj ponownie...

autor: Marcin25251998
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z rynkiem transferowym FIFA 18

★ Novice

Mam dokładnie ten sam problem... nie mogę sprzedawać zawodników ani zmieniać ich w składzie, bo nastepna strona ze zmianami się wiesza i nic....

Wiadomość 21 z 68 (1 154 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rynkiem transferowym FIFA 18

★★ Novice

Mam to samo, a od jakiego operatora macie internet?

Wiadomość 22 z 68 (1 130 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rynkiem transferowym FIFA 18

★★ Novice

Ogólnie to dodzwoniłem się do pomocy technicznej i pan powiedział iż problem leż po stronie serwerów i postarają się to jak najszybciej naprawić a nam pozostaje tylko czekać

Wiadomość 23 z 68 (1 129 wyświetleń)

Dot.: Problem z rynkiem transferowym FIFA 18

★★ Novice

Zazdro, jak ja dzwoniłem to czas oczekiwania na rozmowę to było 50 minut... To jest jakiś dramat....

Wiadomość 24 z 68 (1 121 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rynkiem transferowym FIFA 18

Community Manager (retired)

Witajcie!

 

Bardzo mi przykro, że korzystanie z rynku transferowego jest dla Was tak utrudnione  Frown Problem został już zgłoszony do studia. Niestety w przypadku rynku transferowego wszelkie problemy muszą być rozwiązywane odgórnie przez studio FIFA, gdyż nasi doradcy nie posiadają odpowiednich narzędzi, aby doraźnie wyjaśnić sytuację dla indywidualnego gracza.

 

Jeśli tylko dowiemy się o jakimś sprawdzonym rozwiązaniu lub dostaniemy aktualizację statusu sprawy od studia, zamieścimy je tutaj.

Wiadomość 25 z 68 (1 119 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rynkiem transferowym FIFA 18

★★★★ Novice

Dostawcę mam od UPC. Ogólnie często UPC ma jakieś problemy z grami, ale to wystarczy zadzwonić do operatora, kliknąć coś w komputerze i już wszystko śmiga. 

Tu wina leży tylko i wyłącznie od producenta, masa graczy na PC ma ten problem z rynkiem, zablokowanym rynkiem rownież na webb app, oraz niemożliwością rotowania składem. 

 

Spoko, można przeboleć brak grania w futa przez kilka dni, boli tylko fakt, że nie ma się coinsów, nie ma czym grać, zaraz startują mistrzostwa FUT a nie mam zamiaru wchodzić tam brązowym składem. 

EA sknociło sprawę i tyle.

 

Okej, czekamy na informacje w takim razie.. chociaż jak to potrwa tydzień to nie wiem, wykupię pół alkoholu w Polsce i wypije za smutki wszystkich graczy fifa na PC.

Wiadomość 26 z 68 (1 035 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rynkiem transferowym FIFA 18

★★★★ Novice

Mam nadzieję, że uporają się z tym do środy, bo to chyba nie jest jakiś duży problem? Skoro same rozgrywanie meczy przepływa płynnie, wszystko śmiga ogólnie dobrze, a problemy tak naprawdę są w menu to kurde no.. nie muszą "rozpisywać" gry od nowa, aby zajęło to dwa czy trzy tygodnie.

Wiadomość 27 z 68 (1 032 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z rynkiem transferowym FIFA 18

★★ Novice

Tez mam UPC i niestety ten sam problem :/ 

No jak do srody naprawia to mozna jescze pomyslec o weekendowej lidze  a jak nie to lipa :/

Wiadomość 28 z 68 (1 023 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rynkiem transferowym FIFA 18

★ Novice

Witam, mam ten sam problem, trafiłem w paczce In-Forma lub vans two watch lecz nie mogę go sprzedać przez ten sam problem.

PS. jest to In-Form czy vans two watch?

2017-10-02 21_48_59-FIFA 18.png

 

 

Wiadomość 29 z 68 (1 018 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rynkiem transferowym FIFA 18

★★ Novice

Ones to watch

Wiadomość 30 z 68 (1 010 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA