Rozłączenie z serwerami kiedy wygrywam mecz w FUT

autor: barta221
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Rozłączenie z serwerami kiedy wygrywam mecz w FUT

★★★ Newbie

Nie jestem jedyny. Również mam ten sam błąd i to trzeci raz z rzędu po wygranym meczu zalicza mi przegraną (2x przeciwnik zragequitował i raz wygrany mecz w 90minut).

Wiadomość 11 z 15 (981 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączenie z serwerami kiedy wygrywam mecz w FUT

★★★★★ Newbie
Ja dziś miałem tak samo. Wygrałem mecz w FUT 3:1 i nagle wyświetlił komunikat,że musiałem odłączyć router " a nic nie odłączałem,bo korzystam z danych komórkowych.
Wiadomość 12 z 15 (908 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączenie z serwerami kiedy wygrywam mecz w FUT

★★ Novice

Siemka, ja dzisiaj identyczny problem i w tzw. ostatnim meczu ligi 8. 4 zwyciestwa - 4 razy wyrzucenie z gry z komunikatem że Serwery EA nie mogą przetworzyć mojego żądania, internet wszystko ok, serwery EA online też w porządku, a od razu wyrzuca i po ponownym zalogowaniu wyswietla sie, że to ja się rozłączyłem i zalicza porażkę. Jest na to jakiś sposób by jakoś to ominąć? bo nie ma co ukrywać że denerwujace strasznie i odbiera radosc z gry.
Pozdrawiam.

Wiadomość 13 z 15 (892 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączenie z serwerami kiedy wygrywam mecz w FUT

★★★ Newbie

Witam mam ten sam problem co Ty  i wszyscy piszacy w tym temacie posty  mam pytanko czy poradziles sobie z tym problemem jesli tak to prosze o pomoc Standard smile  dziekuje Pozdrawiam

Wiadomość 14 z 15 (825 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączenie z serwerami kiedy wygrywam mecz w FUT

★★★ Newbie

Czy udało się coś wyjaśnić w tej sprawie mam ten sam problem i na pewno nie jest to wina internetu 

Wiadomość 15 z 15 (672 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA