Dot.: Rozłączenie Division Rivals - analizowanie wyniku

autor: Padziotto
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Rozłączenie Division Rivals - analizowanie wyniku

★★★★★ Novice

Witam.

 

Dzisiaj 2 razy z rzędu miałem sytuację, że po rozpoczęciu  meczu i kilku minutach pojawił się komunikat że utracono połączenie z przeciwnikiem. A co nowe dla mnie pojawił się komunikat "Wynik jest analizowany, nastąpi wyjście do trybu głównego" - niby wszystko ok, tylko okazało się że za każdym razem zabrało mi punkty z dywizji. O co tutaj chodzi??

Wiadomość 1 z 5 (439 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączenie Division Rivals - analizowanie wyniku

★★★★★ Novice

Trzeci mecz zakończył się wyrzuceniem do pulpitu.  Komentarz zbędny...

Wiadomość 2 z 5 (432 wyświetleń)

Dot.: Rozłączenie Division Rivals - analizowanie wyniku

★★★ Newbie

Ja mam to samo proponuje wyjść na dwór i  w coś kopnąć :D

Wiadomość 3 z 5 (427 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączenie Division Rivals - analizowanie wyniku

★★★★ Novice
@machensie87 Ja na PS 4 też to mam i SB też mnie wyrzuca Masakra
Wiadomość 4 z 5 (420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączenie Division Rivals - analizowanie wyniku

★★ Novice

To samo. Kończę robotę o 16tej i mówię sobie: dzisiaj wbijam pierwszą ligę. Sączę browar i cisne. 1690 punktów - cienko. Pełen fokus, wygrana, remis, wygrana, remis, wygrana, remis, przerwa na fajkę, wracam do kompa dwie wygrane, na koncie juz 1870, podnieta na maxa zaczynam mecz, strzelam gola na wejściu, utracone połączenie (mysle sobie koleś nie wytrzymał i się rozłączył). Bez chwili zawachania  odpalam kolejny, w myślach nie mogę przegrać, wiec gram na posiadanie, klepie klepie klepie- rozłączyło (mysle sobie kolo dostał piany i wyszedł) , odpalam kolejny, kilka podań - rozłączyło. W myślach coś dziwnego ale odpalam kolejny bo już mam mało czasu na granie, kilka minut koleś wychodzi, wiec odpalam  kolejny, gram gram, ronaldinho 4 brameczki, ogladam powtóreczki, czekam na upragniony ekran z awansem, iiiiii... 1690+22!!!!!!! Dostałem piany jak chuuuy. Za wszystkie rozłączenia ujmowało mi punkty. Żenada, żenada, zenada. 250 zł za grę, pewnie ze 100 na paczki, i to wszystko po to żeby kolejnych siwych włosów przybyło. Co z tym zrobić??? Pajace powinny przywrócić te punkty

Wiadomość 5 z 5 (390 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA