Rozłączanie z serwerami i meczami Squad Battles.

autor: Dizajn90
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Rozłączanie z serwerami i meczami Squad Battles.

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Witam,

 

Dzisiaj po raz kolejny zostałem wyrzucony z meczu poprzez rozłączenie ze strony serwera, mój internet jest bardzo dobry, więc nie ma nawet cienia szansy, że wina leży po stronie dostawcy internetu. Zresztą zostałem dzisiaj wyrzucony 3 razy z meczy squad battles i raz z online. Pomijam fakt, że to kilkunasty raz od zeszłego miesiąca. Codziennie staram się zagrać 4 mecze SB, żeby na koniec tygodnia odebrać nagrodę, która w niewielkim stopniu pozwoli mi chociaż trochę na rozbudowę mojego składu. Nie posiadam wiele czasu na grę, a przez takie zabiegi nawet to mam udaremnione. Nie liczę na zmianę statystyk i gratisowe paczki, bo to się na pewno nie stanie, chciałbym tylko móc rozegrać te mecze jeszcze raz, by mieć szansę powalczyć o złoto 1.

 

Platforma PC

 

error wywalanie.png

 

Załącznik zdjęcie jako dowód.

 

Liczę na jakiś kontakt ze strony EA.

 

Pozdrawiam, 

Dizajn90

Wiadomość 1 z 24 (1 777 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączanie z serwerami i meczami Squad Battles.

★ Apprentice
Podbijam.
Wiadomość 2 z 24 (1 756 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączanie z serwerami i meczami Squad Battles.

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Mi wczoraj 3 mecze wywalilo wygrane i dzisiaj jeden... i mozna pomarzyc teraz o elite 2 ... i to wywala mnie jak wygrywam mecz jak przegrywam to mozna pograc do konca.

Wiadomość 3 z 24 (1 748 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączanie z serwerami i meczami Squad Battles.

★★★ Newbie

to samo co poprzednicy 

to już przestaje byc śmieszne....

Wiadomość 4 z 24 (1 741 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączanie z serwerami i meczami Squad Battles.

★★★ Apprentice

 u mnie sedzia wchodzi zawsze w droge moim zawodnikom, zawodnik przeciwnika wchodzi slizgiem od tylu w nogi mojego zawodnika a sedzia stwierdza moj faul. zawodnik przeciwnika wybija pilke na aut i odgwizduje aut dla mojego przeciwnika i to wszystko dzieje sie po ostatniej aktualizacji

Wiadomość 5 z 24 (1 712 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączanie z serwerami i meczami Squad Battles.

★ Apprentice

BUMP.

 

Powoli przestaję się łudzić nad odpowiedzią ze strony EA.

Wiadomość 6 z 24 (1 696 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączanie z serwerami i meczami Squad Battles.

Wiadomość 7 z 24 (1 689 wyświetleń)

Dot.: Rozłączanie z serwerami i meczami Squad Battles.

★★★ Newbie

U mnie to samo miałem szanse na elite 2 na spokojnie to oczywiście na koniec meczu musiało mnie wywalić i z 5-0 zrobiło sie 0-3 masakra serwery to chyba chomik popylający na kółku. I oczywiście moge pomarzyć o powtórzeniu meczu

Wiadomość 8 z 24 (1 666 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączanie z serwerami i meczami Squad Battles.

★ Apprentice
Witam,

Przejrzałem ten temat wcześniej, niestety wina nie leży po mojej stronie. W temacie można ubiegać się jedynie o rekompensatę w Drafcie lub Fut Champions.

BUMP.

Dziś po raz kolejny sytuacja się powtórzyła, ale nie widzę sensu w stawianiu dalszych dowodów, bo i tak znikomy odzew ze strony EA.
Wiadomość 9 z 24 (1 649 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączanie z serwerami i meczami Squad Battles.

★ Apprentice

Bump.

Wiadomość 10 z 24 (1 610 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA