Re: Problem z nieudanym pobieraniem

autor: MaxioPayne
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★★ Novice

No własnie potrzebuje pomocy znowu nie wiem czy aktualizację robicie jeszcze do fify 23 ale mam błedy weryfikacyjne musze za każdym wyjsciem  z fify robić weryfikacje i pobierac zepsute pliki jak tego nie zrobie to gra się wiesza scina i wychodzi do pulpitu wcześniej tego nie miałem pojawiło sie to kilka dni temu mam zakupiona fifę 23 na steam

Wiadomość 11 z 17 (209 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

@MaxioPayne wyczyść pamięć podręczna Steam oraz EA app a następnie Sprawdź spójność plików gry.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 12 z 17 (202 wyświetleń)

★★★★ Novice

Zrobiłem to po testowałem ale wraz tak samo się dzieję za każdym razem jak z fify wyjdę jest błedna weryfikacja  nawet odinstalowalem gre i zainstalowałem wraz tak samo się dzieję i jeszcze na dodatek teraz doszło że na boisku są ciemne kwadraty a jak błedne pliki znowu pobierze to już nie ma tych kwadratów ciemnych i tak w kółko

Wiadomość 13 z 17 (186 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

@MaxioPayne możliwe, że tak się dzieje za sprawą uszkodzonych plików gry - usuń Ustawienia osobiste i pozostałe pliki podane w instrukcji TUTAJ.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 14 z 17 (174 wyświetleń)

★★★★ Novice

No bo są uszkodzone i zajmuja 23.33mb ten plik własnie jest uszkodzony no 3 pliki właśnie tyle zajmują ale ja mam fifę 23 nie FC 24 to co mam usunąć pliki wszystkie nawet karierę to po co mam to robić jak za chwilę to samo będzie tylko strace zapis  gry w karierze??

Wiadomość 15 z 17 (170 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

OK Temat do zamknięcia jednak to podziałało wszystko wywaliłem profil i pach działa jak nalęzy dziękuję mam nadzieję ze będzie ok

Wiadomość 16 z 17 (167 wyświetleń)

Community Manager

@MaxioPayne dzięki za update Thumbs up

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 17 z 17 (162 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem