R5APEX.EXE ERROR 0x3f44e666 0x01000019

autor: xRansley
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

R5APEX.EXE ERROR 0x3f44e666 0x01000019

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Czesc,mam problem z gra,ktora wywala sie podczas rozgrywki i otrzymuje taki komunikat jak w zalaczniku.
Win 7 zaktualizowany
procesor intel i5-4690K
grafika Nvidia  GeForce GTX970 zaktualizowana
Jezeli ktos mial ten sam problem lub wie jak to rozwiazac prosze o pomoc Frown 

Wiadomość 1 z 14 (10 627 wyświetleń)

Dot.: R5APEX.EXE ERROR 0x3f44e666 0x01000019

[ Edytowane ]

@xRansley 

 

@nullizm 

 

 

Witaj

 

Znalazłem podobne tematy na angielskim forum. Zobacz czy podane tam kroki pomogą rozwiązać problem.

 

 

https://answers.ea.com/t5/EA-General-Questions/The-Instruction-at-0x-referenced-memory-at-0x-The-mem...

 

 

https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/r5apex-exe-Application-Error/td-p/7419238

 

 

Dodatkowo:

 

Pobrać w szczególności wymienione poniżej aktualizacje ze strony Microsoft i wykonać restart komputera:

 

Zainstaluj Windows 7  KB2670838 

 

Sprawdz czy masz wszystkie aktualizacje systemu

 

Usuń sterowniki od grafiki za pomocą display-driver-uninstaller i pobierz  wersje 417.71   sterownika TUTAJ i zainstaluj.

 

Prawdopodobne rozwiązanie.

 

Przechwytywanie.PNG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 14 (10 609 wyświetleń)

Dot.: R5APEX.EXE ERROR 0x3f44e666 0x01000019

★ Apprentice

Wszystkie z tych czynnosci ktore podales wykonalem przed napisaniem tematu.
Problem pojawial sie gdy gralem z kolegami full team
Gralem teraz godzine sam error nie wystepowal
Po rozegraniu kilku meczy  z 1os i ponownie z dwoma dam znac czy problem nadal wystepuje.

Wiadomość 3 z 14 (10 585 wyświetleń)

Dot.: R5APEX.EXE ERROR 0x3f44e666 0x01000019

★ Novice
Mam dokładnie ten sam błąd z tym, że występuje nawet przy grach solo.
Plik który wrzucił @MattiuDefo do win7 zainstalowany, co prawda przy instalacji drugiego wyskakuje mi komunikat, że plik nie znajdzie zastosowania na tym komputerze
Wiadomość 4 z 14 (10 574 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: R5APEX.EXE ERROR 0x3f44e666 0x01000019

@KomendantPojara 

 

Drugi plik to sterowniki do grafiki GeForce jeżeli masz grafikę od AMD to nie będzie działać wiadomo.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 14 (10 570 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: R5APEX.EXE ERROR 0x3f44e666 0x01000019

★ Novice
Mam GeForce'a
Wiadomość 6 z 14 (10 555 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: R5APEX.EXE ERROR 0x3f44e666 0x01000019

★ Apprentice

Okej,po calym dniu  grania solo,z 1 osoba jak i cala druzyna wyskoczyl mi raz blad,ale nie ten sam tutaj akurat bylo 0x0000000 0x0000000,moj blad wyskoczyl teraz z 4 razy koledze ktoremu wczoraj wszystko dzialalo,wiec nie wiem od czego to zalezy,wypisze rzeczy ktore wczoraj robilem moze komus to cos da:

 

-Instalacja kazdej mozliwej nowej aktualizacji systemu

 

-Instalacja najnowszych sterownikow Nvidi 418.81

 

-W folderze gdzie macie zainstalowanego APEXA wyszukajcie plik r5apex.exe>wlasciwosci>zgodnosc>uruchom ten program w trybie zgodnosci z windows 7(bo taki system operacyjny posiadam)>nizej zaznaczyc opcje"uruchom ten program jako administrator>zastosuj

 

-wchodzicie do folderu gdzie macie zainstalowanego APEXA>folder EasyAntiCheat>EasyAntiCheat_Setup odpalacie>lewy dolny rog "napraw usluge"  po zakonczeniu wchodzicie w Origin>biblioteka gier>prawym na APEX>napraw

 

-Dysk C>uzytkownicy>"nazwa">Zapisane gry>Respawn>apex>local>usuwamy wszystkie pliki z tego folderu

Wiadomość 7 z 14 (10 530 wyświetleń)

Dot.: R5APEX.EXE ERROR 0x3f44e666 0x01000019

@xRansley 

 

Ok dzięki za porady. Jeśli chodzi o wersję sterownika  Nvidi 418.81 to podobno są z nim problemy i na angielskim forum  radzą by instalować ten co podałem.

 

Dlatego też u mnie sprawdzę obie wersję, bo jeden pisze tak jak poniżej a potem ktoś z EA, że jednak ten najnowszy.

 

Przechwytywanie.PNG

 

Przechwytywanie.PNG

 

 

link do tematu.

 

https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/Apex-Legends-crash/m-p/7419751#M912

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 14 (10 524 wyświetleń)

Dot.: R5APEX.EXE ERROR 0x3f44e666 0x01000019

★ Apprentice

Rowniez czytalem na angielskim forum o tych sterownikach,ale z tego co widzialem to jednym wersja 417.71 pomaga innym nie.Wydaje mi sie,ze i tak trzeba oczekiwac jakiegos duzego patcha od tworcow.

Wiadomość 9 z 14 (10 521 wyświetleń)

Dot.: R5APEX.EXE ERROR 0x3f44e666 0x01000019

★★★★ Novice

PRAWDOPODOBNE ROZWIĄZANIE TEGO PROBLEMU (mi pomogło)

1. Panel sterowania, tam gdzie macie WYGLĄD I PERSONALIZACJA klikacie pod tym opcje: DOPASUJ ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU ---> USTAWIENIA ZAAWANSOWANE ---> ZAKŁADKA MONITOR ---> ROZWIJACIE LISTĘ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU I USTAWIACIE NAJWIĘKSZĄ JAKĄ MACIE, KLIKACIE ZASTOSUJ I OKEJ. WAŻNE!!!! ZAPAMIĘTAJCIE TĘ LICZBĘ.

 

2. Włączcie origina, zalogujcie się, wejdzcie do swojej biblioteki, prawym na Apex właściwości gry --> WYŁĄCZ funkcje origin w grze ---> zakładka ZAAWANSOWANE OPCJE URUCHAMIANIA --> i do argumentów w wierszu poleceń wklejacie to:

 

-refresh 60 -GameTime.MaxVariableFps 75 

(UWAGAA!!! Ostatnia liczba, czyli w moim przypadku 75, to liczba odświeżania monitora, więc wpisujecie swoją liczbę, taką, którą ustawiliście w kroku 1. ZAPISZ.

 

3. Origin --> ustawenia aplikacji ---> więcej ---> Origin w grze ---> ODZNACZ "włącz funkcje origin w grze"

 

4. Instalacje i zapisane stany gry ---> Odznaczcie wszystko

 

5. Diagnostyka ---> odznaczcie wszystko

 

6. Aplikacja ---> ZAZNACZONE MA BYĆ TYLKO: Pokaż origin po ukończeniu gry oraz, automatycznie aktualizuj gry.

 

7. Wchodzicie tam gdzie jest Apex czyli Program Files (x86) ---> origin games ---> Apex ---> Prawy PPM na r5apex.exe ---> ZAZNACZAMY: Uruchom w trybie zgodności z WIN7 oraz URUCHOM jako administrator ---> Zastosuj, Okej.

 

8. Odpalacie grę, wchodzicie w grafikę i ustawiacie tak:

TRYB WYŚWIETLANIA: OKNO BEZ RAMEK

V-sync: POTRÓJNE BUFOROWANIE

DYNAMICZNA ROŹDZIELCZOŚĆ EKRANU: USTAWIACIE TUTAJ TYLE ILE WPISALIŚCIE W KOMENDZIE, TYLE ILE WASZ MONITOR MA CZĘSTOTLIWOŚCI ODŚWIEŻANIA.

Supersampling: WŁĄCZONE

Wygładzanie krawedzi: TSAA

Strumienowanie tekstur bardz niskie (2gb vram)

Filtrowanie tekstur: dwuliniowe

jakość dodatkowego cieniowania WYŁĄCZONE

 

 

DAJCIE ZNAĆ CZY POMOGŁO.

 

Wiadomość 10 z 14 (9 564 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem