Pytanie dotyczące rynku transferowego na webapp

autor: hbrv2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pytanie dotyczące rynku transferowego na webapp

★ Apprentice

Dzień dobry mam pytanie, czy gdy miałem bana na rynek transferowy (tylko webapp) w Fifie 22 to w 23 ten ban zniknie? 

Wiadomość 1 z 8 (459 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie dotyczące rynku transferowego na webapp

Hero
@hbrv2 obawiam się że nie, ban na webapp to całkiem inna sytuacja niż ban w grze.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 8 (451 wyświetleń)

Dot.: Pytanie dotyczące rynku transferowego na webapp

★ Apprentice
@Avalayya Tylko że na webapp wyświetla mi się że ban jest do końca aktualnej edycji Fify
Wiadomość 3 z 8 (440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie dotyczące rynku transferowego na webapp

★ Apprentice
@Avalayya Na webapp mam cytuje: Chociaż nie możesz sprzedawać ani sprzedawać kart w aplikacji companion DO AKTUALNEJ EDYCJI FIFA, masz nadal dostęp do rynku w samej grze
Wiadomość 4 z 8 (434 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie dotyczące rynku transferowego na webapp

Hero
@hbrv2 nie ma jednoznacznej odpowiedzi tak lub nie, webapp nie ma określonych widełek odnośnie wykroczeń, fakt faktem ban na webapp jest za korzystanie wiadomo z czego, więc ja nie mam nic przeciwko gdybyś dostępu nie otrzymał.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 8 (404 wyświetleń)

Dot.: Pytanie dotyczące rynku transferowego na webapp

Community Manager

Hej @hbrv2 

Rynek Transferowy może być zablokowany:

  • tylko na Web App, ale wciąż możesz korzystać z RT w samej grze
  • w całości gry (gra + Web App)- brak dostępu do Rynku Transferowego w tej grze FIFA, w której ban został nałożony 

Ban na Rynek Transferowy dotyczy danej edycji gry. Oznacza to, że jeśli Twój dostęp do Rynku Transferowego został zablokowany w aplikacji Web app w grze FIFA 22 nie wpłynie to na Twój dostęp do RT w samej grze FIFA 23. Potencjalnie nie będziesz kwalifikować się by uzyskać dostęp do Rynku Transferowego na Web App/ Companion i będziesz musiał uzyskać go ponownie.

 

Przynależność do społeczności graczy powinna być pozytywna, przyjemna, uczciwa i bezpieczna dla wszystkich. Proszę zapoznaj się z Kartą przyjaznej gry, by zrozumieć, co stanowi rdzeń naszych zasad.

 

Jeśli uważasz, że twoje konto zostało ograniczone przez pomyłkę, Przeczytaj nasz artykuł pomocy, aby dowiedzieć się, jak stworzyć zgłoszenie.

 

Pozdrawiam i powodzenia w nowym sezonie Standard smile

_Kalina

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 8 (395 wyświetleń)

Dot.: Pytanie dotyczące rynku transferowego na webapp

★ Apprentice
@EA_Kalina ej nie możesz odpisać po prostu tak lub nie tylko całe formułki
Wiadomość 7 z 8 (388 wyświetleń)

Dot.: Pytanie dotyczące rynku transferowego na webapp

★★★ Guide
@hbrv2 Hej. Nie można odpowiedzieć TAK lub NIE bo nikt nie wie. Ja miałem kilka lat temu tak samo i dzwoniłem do EA Polska i tam też nie mogli stwierdzić bo w systemie nie zaznaczono ... dowiedziałem się jak kupiłem nową edycję że BAN nadal działa - niestety .... każdy ma inaczej. Ty możesz mieć szczęście i Ci odblokują. Dowiesz się już dziś :-) o g. 19.00
Wiadomość 8 z 8 (366 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA