Pytanie dotyczące aktualizacji butów FIFY 19 na PC

autor: ghostSNAIL87
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pytanie dotyczące aktualizacji butów FIFY 19 na PC

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam!

 

To pewnie jedno z częstych pytań dotyczących edycji gry na PC ale temat jest dla graczy bardzo denerwujący i ciągnie się chyba od 2013 roku juz jesli dobrze pamiętam. Chodzi oczywiscie o aktualizacje butów pilkarzy w ktorych ewidentnie gracze komputerowi są pomijani i tym bardziej nie rozumiem ze skoro studio olewa ten tamat od wielu lat calkowicie to czemu utradnia tez modowanie tej gry. Widok tych "no name" butów jest troche irytujący zwlaszcza ze dotyczy tylko PC. Pytanie kieruje do tych bardziej wplywowych osób i chcialbym bardziej konkretnej odpowiedzi a nie wymijającej która tak naprawdę nic nie mówi.

Wiadomość 1 z 3 (224 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie dotyczące aktualizacji butów FIFY 19 na PC

Community Manager (retired)

@ghostSNAIL87 

 

Informację odnośnie aktualizacji butów na platformie PC, zamieściłem w tym wątku. Niestety od tamtego czasu nie mamy nowych informacji w tym temacie od studia. 

Wiadomość 2 z 3 (182 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie dotyczące aktualizacji butów FIFY 19 na PC

★ Novice

@EA_Odix  napisałAngel:

@ghostSNAIL87 

 

Informację odnośnie aktualizacji butów na platformie PC, zamieściłem w tym wątku. Niestety od tamtego czasu nie mamy nowych informacji w tym temacie od studia. 


Zapewne i w tym roku, studio całkowicie oleje ten problem, kompletnie ci sobie z tego nie robiąc, problem powtarza sie od 5 lat a po zmianie silnika gry nic nawet samemu juz nie da się z tym zrobić. Martwi fakt, że za grę zapłaciłem pewną kwotę, nie mniejszą niż gracze konsolowi a dostaje tytuł troche okrojony i mniej wspierany pod względem aktualizacji i naprawiania błędów. 

Wiadomość 3 z 3 (168 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA