Zły numer i błędy w danych

autor: ShapeShifter098
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Plik aktualizacji katalogu w fifie wygląda na uszkodzony .

★ Novice

Co zrobić by to naprawić na konsoli xbox one

 

Wiadomość 21 z 52 (702 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z nazwiskami

★★★★★ Novice

Pewnie trzeba będzie czekać kolejne dwa tygodnie albo dłużej.

Wiadomość 22 z 52 (725 wyświetleń)

Dot.: Problem z nazwiskami

★★★★★ Novice

Takie poprawki powinny być robione na bieżąco.

Wiadomość 23 z 52 (693 wyświetleń)

Dot.: Plik aktualizacji katalogu w fifie wygląda na uszkodzony .

Witaj @kubapa100 

 

Usunięcie tego profilu z poziomu gry powinno pomóc.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 24 z 52 (666 wyświetleń)

Dot.: Problem z nazwiskami

Community Manager

Cześć wszystkim, 

 

Jeśli powyższe rozwiązanie w Waszym wypadku nie zadziałało, będziecie musieli poczekać na aktualizację usuwającą ten błąd. Nasze zespoły pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu, jeśli pojawią się dodatkowe informacje na temat rozwiązania tego problemu - dam Wam znać Standard smile

Wiadomość 25 z 52 (659 wyświetleń)

Dot.: Problem z nazwiskami

★★★ Novice

Hej @EA_Kuba 

 

Dzisiaj po włączeniu gry, pojawiła się dokładna informacja o nowej aktualizacji i co w Niej nowego, co zostało zmienione czy poprawione i niestety nic z problemem o którym zacząłem pisać nie zostało zmienione. W miarę możliwość możesz dać znać dlaczego tak się dzieje i jak to naprawić. Wysyłam zdjęcie dodatkowo, tak to wygląda. Pozdrawiam 

Wiadomość 26 z 52 (634 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z niewyświetlającymi się NAZWISKAMI PIŁKARZY. (undefined)

★★★ Novice

Hej @marekg7 

 

Mam ten sam problem podczas gry w karierę, podczas prezentacji składów zespołów pojawia się Undefined, tak samo podczas zmiany zawodników zamiast nazwisk graczy którzy się zmieniają, pojawia się pola, gdzie są numery zawodników i dalej puste pola, brakuje nazwisk. Dziś był aktualizacja i byłem pewien że to się poprawi ale niestety, trzeba znów czekać na reakcje. Pozdro 

Wiadomość 27 z 52 (623 wyświetleń)

Dot.: Problem z niewyświetlającymi się NAZWISKAMI PIŁKARZY. (undefined)

★★★★ Novice
@AmazingFounde21 Niby taka błaha sprawa ale strasznie koi w oczy. Fifa to gra, która odzwierciedla prawdziwy mecz (chociaż w małym stopniu). Grafika przedmeczowa, była dopasowana do rzeczywistości w skali 1:1 a tu taki crash :O ... mam nadzieję, że poprawią to jak najszybciej, choć mało kto się tym interesuje. Widać to samo na angielskich forach...
Wiadomość 28 z 52 (615 wyświetleń)

Dot.: Problem z niewyświetlającymi się NAZWISKAMI PIŁKARZY. (undefined)

★★★ Novice

Dokładnie tak @marekg7 Mało kto na to patrzy bo większość podejrzewam gra w FUT lub gra z znajomymi Szybkie Mecze Online i dlatego to taka błaha sprawa, ale również mam nadzieję że się to poprawi! Źle to wygląda z aktualną wstawioną grafiką która odzwierciedla mecz Bundesligi czy Premier League i niestety rzuca się w oczy...

Wiadomość 29 z 52 (610 wyświetleń)

Zły numer i błędy w danych

★ Novice

Produkt: FIFA 20
Platforma:PC
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? ShapeShifter098
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – zawodnik
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Błąd zapisu numeru zawodnika
Co się dzieje? Zmiana numeru wirtualnej gwiazdy działa tylko na czas jednego meczu. Potem wraca do stanu sprzed zmiany. Drugi problem - po zdobyciu hat tricka zawodnik nie ma swoich danych. Wyświetla się ,,undefined"
Co powinno się stać? Numer powinien zapisywać się na stałe

FIFA  20 to jedno wielkie nieporozumienie. Tryb kariery zawodnika jest tragiczny i pełen błędów. Może EA powinno oddać serię komuś, kto ją ogarnie.

Wiadomość 30 z 52 (522 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA