Dot.: Punkty Origin

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Punkty Origin

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Mam takie pytanie bo podajecie w że jeszcze nad tym pracujecie a jak dobrze rozumiem trawa to od 2013 roku czy coś się zmieniło w tej sytuacji nie macie pomysłów czy te punkty są bez użyteczne

Wiadomość 1 z 8 (50 541 wyświetleń)

Dot.: Punkty Origin

Community Manager (retired)

@readhatgames Witaj!

 

Pozwól, że zacytuje Ci do czego służą punkty Origin z oficjalnego artykułu na naszej stronie:

 

 

"Sprawdzanie osiągnięć

 

Aplikacja Origin umożliwia sprawdzanie osiągnięć zdobywanych w niektórych grach EA. Zdobyte osiągnięcia znajdziesz na swoim profilu.
Punkty Origin służą jako sposób śledzenia osiągnięć i mierzenia postępów w niektórych naszych grach, takich jak Battlefield 4, FIFA czy Mass Effect 3.
Aby sprawdzić łączną liczbę swoich punktów Origin oraz osiągnięcia zdobyte w danej grze, kliknij ikonę osiągnięć w interfejsie „Origin w grze”, wyświetl swój profil lub kliknij zakładkę Osiągnięcia na stronie z informacjami o grze."

 

Jak zauważysz, każda platforma czy to Steam, Uplay czy PSN, Xbox itp. korzystają z podobnego rozwiązania, którego głównym zamysłem jest pochwalenie się osiągnięciami w grach ze Swoimi znajomymi. 

 

Nasz kolega EA_Tom wraz z kolegami odpowiedzialnymi za platformę Origin, zbierają na tym kanale właśnie pomysły od graczy, odnośnie usprawnień jakie chcieliby zobaczyć w przyszłości. Jeśli masz sugestie co do przeznaczenia punktów Origin, podziel się proszę z kolegami od Origin-a a kto wie, możliwe że zostaną wdrożone!

 

Wiadomość 2 z 8 (50 513 wyświetleń)

Dot.: Punkty Origin

★★★ Apprentice

ja to bym sugerował taką opcję jak jest u konkurencji np na uplay gdzie można owe punkty wymienić za jakieś skiny czy inne dodatki lub na zniżkę przy zakupie następnej gry

Wiadomość 3 z 8 (50 493 wyświetleń)

Dot.: Punkty Origin

★★★ Newbie

świetny pomysłCool

Spoiler
siemanko
Wiadomość 4 z 8 (49 021 wyświetleń)

Dot.: Punkty Origin

[ Edytowane ]
★★ Novice

No tak człowiek widzi punkty origin i myśli sobie pewnie jak u konkurencji Uplay skoro są punkty to pewnie można je na cos wydać xd. A tu pomysł wzięty z PS zbierzesz komplet i masz "platynę".
Gdyby istniały strony ja w PS gdzie można by się pochwalić swoim wynikami to możne miało by to sens a tak cóż kolejne statystyki nie przeszkadza ze jest ale jak by nie było tez by nic nie zmieniło.
Bardziej drażni mnie lista osiągnięć szkoda że nie można zmieniać wielkości pod swoje preferencje jak również brak osiągnięć w większości tytułów a podobno miały być dodawane;p Skoro istnieje system osiągnięć to każda gra takowy powinna mieć.
Po za tym mam nadzieję że system osiągnięć jest i będzie lepiej zabezpieczony przed oszustami niż np na steamWink
Swoją drogą szkoda że Origin nie ma własnych pomysłów, niby cos jest zaimplementowane ale nie jest dokończone i co gorsza patrząc na okres od kiedy to trwa to wydaje się że projekt został porzucony. Jeśli ktoś w tym dłubie to się dobrze ustawił bo jak by nie było od kilku lat trzepie kasę nic nie robiąc;p

Wiadomość 5 z 8 (43 381 wyświetleń)

Dot.: Punkty Origin

★★★ Pro

@sir_romanekPL nowa wersja programu Origin to bardzo niestabilna aplikacja wymagająca wielu poprawek i uproszczenia interfejsu.

 

@EA_Odix niestety "życzenia" graczy nie są brane pod uwagę. Obawiam się, że nie ma osoby odpowiedzialnej za opcję jaką są osiągnięcia Origin. 

 

Wierzę w sukces finansowy firmy Electronic Arts, ale obecne przeoczenia troszkę mnie martwią.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 6 z 8 (41 863 wyświetleń)

Dot.: Punkty Origin

★★ Novice

Szczerze? Po co mi punkty Origin, które tylko informują o globalnym, bliżej nieokreślonym stanie osiągnięć? Mam zaliczone osiągnięcie, to je widzę.
Punktacja dla punktacji i niczego więcej nie ma większego sensu.
Wprowadziliście punktację, to premiujcie graczy za nią. Może jaka tapeta, może jaki pin do avatara, czy specjalny avatar. Może wymiana punktów na zawartość dodatkową do gier?
To, myślę, miałoby największy sens.
Udostępniacie w abonamencie grę w wersji podstawowej, lub z kilkoma dodatkami, a za pozostałe trzeba płacić.
Przykładowo: ktoś kupi taki dodatek, a potem zrezygnuje z abonamentu i zostanie z gołym dodatkiem- trochę kulawo.
Ja osobiście nie zamierzam rezygnować, bo cena jest atrakcyjna niezwykle w porównaniu do konkurencji, ale ja to nie inni.

Wiadomość 7 z 8 (36 268 wyświetleń)

Dot.: Punkty Origin

★★★ Pro

@Shaar_Qel_Kressh  sam dziwię się, ze przez te wszystkie lata (osiągnięcia zdobywam od samego początku- czasy Mass Effect 3 i Battlefield 3) nic nie ruszyło,  a wręcz pogorszyło. Kiedyś można było w tabelce porównywać osiągnięcia z znajomymi. Po wprowadzeniu nowej wersji aplikacji Origin nie dość że ta funkcja zniknęła to jeszcze przez kilka miesięcy nie został naprawiony problem z poprawnym wyświetlaniem punktów na kontach graczy. Wiesz co to pokazuje?  To że nikt z tutejszych administratorów czy to z Polski , Niemczech czy też USA nie ma nic do gadania i temat gdzie gracze dają swoje pomysły jest pustym zbiorem genialnych wskazówek! To przykre, ze EA nic nie robi w tej sprawie. 

 

Wierzę, ze to się zmieni, ale nie mam pojęcia czemu to musi tak długo trwać. Chyba mają tam zbyt malo kreatywnych ludzi- graczy.

 

Pozdrawiam,

Guma 

Wiadomość 8 z 8 (36 243 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem