Dot.: Ps4 , problem z ponowna gra

autor: Jankes_88_2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ps4 , problem z ponowna gra

★ Novice

Po zalogowaniu gry , rozegraniu jednej rozgrywki (solo) , wracam do lobby chcac uruchomic nowa rozgrywke i po uruchomieniu " w gotowosci" nic sie nie dzieje bo gra twierdzi ze druzyna nie jest gotowa , a gram solo szukajac ludzi z automatu 

Jedyne co pomaga to wylaczenie gry i ponowne jej uruchomienie i tak po kazdej JEDNEJ rozgrywce .

PROSZE o pomoc lub porade

Wiadomość 1 z 4 (266 wyświetleń)

Dot.: Ps4 , problem z ponowna gra

★ Novice
Grajac ze znajomym dzieje sie to samo Gra twierdzi ze ja kub kolega jest w grze mimo iz oboje jestesmy w lobby , trzeba co chwile wychidzic i wchydzic do druzyny, jest jakis sposob na to bo po kilku,razach to zaczyna irytowac
Wiadomość 2 z 4 (246 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ps4 , problem z ponowna gra

★★★ Newbie

Mam ten sam problem dostawca internetu multimedia jak sie przełączam na inny internet ten problem znika szybszy sposób to przetestuj poleczenie z internetem po sprawdzaniu Nat włącz grę i zaczyna się ładować niestety innego rozwiania na razie sam nie znalazłem ciekawy jestem czy tez masz tego same go dostawce netu co ja pozdrawiam . W drużynie mam to samo.

Wiadomość 3 z 4 (217 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ps4 , problem z ponowna gra

★★★★★ Newbie
Mam to samo, internet z Multimedii. Znajomy powiedział, że router może być problemem ale jeszcze tego nie rozgryzłem.
Wiadomość 4 z 4 (189 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem