Dot.: Przyciemnienie i zawieszenie ekranu na starcie mapy

autor: BloodseekerPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przyciemnienie i zawieszenie ekranu na starcie mapy

★★★ Novice

WItam mam problem od paru dni ;/ A więc po wybraniu postaci i wczytaniu składu , mapa sie wczytuje i nagle przyciemnia sie ekran i zatrzymuje ;/ Ale dźwięk normalnie działa i tak samo moge wyjść do menu naciskając Esc . Normalnie bym powiedział że to coś z kompem ale tutaj zatrzymuje sie tylko ekran mapy a gra działa dalej normalnie ;/

 

Wiadomość 1 z 11 (713 wyświetleń)

Dot.: Przyciemnienie i zawieszenie ekranu na starcie mapy

Community Manager

Hej @BloodseekerPL 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Czy po powrocie do menu pojawia się jakiś komunikat błędu? (code:[...])

 

Jeśli masz taką możliwość spróbuj połączyć komputer poprzez alternatywne połączenie internetowe i sprawdź czy problem będzie pojawiał się nadal. Dodatkowo upewnij się, że sterowniki Twojej karty graficznej zaktualizowane są do najnowszych. 

 

 

Wiadomość 2 z 11 (692 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przyciemnienie i zawieszenie ekranu na starcie mapy

★★★ Novice
@EA_Kuba Nie nie pojawia sie nic ;/ wychodze do menu i dostaje bana na 10 min , wchodze po 10 min i moge grać normalnie ale niestety przy pierwszym meczu czy to rankingowy czy normalny tak sie dzieje ;/ Tak mam wszystko akualne Frown Na grupie na fb ktoś napisał mi że to z powodu legendarnych skinów tak sie dzieje ;( sprawdziłem to i rzeczywiście tak jest , a skiny legendarne miałem na wszystkim -,-
Wiadomość 3 z 11 (667 wyświetleń)

Dot.: Przyciemnienie i zawieszenie ekranu na starcie mapy

Community Manager

Hej @BloodseekerPL 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Chciałbym przekazać tę informację dalej i chciałbym się upewnić, że problem minął i mogłeś normalnie grać kiedy ściągnąłeś legendarne skiny z postaci? 

Wiadomość 4 z 11 (663 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przyciemnienie i zawieszenie ekranu na starcie mapy

★★★ Novice
@EA_Kuba Tak jak zdejme legendarne nic sie nie dzieje ;/ Ale jak mam je założone to dzieje sie to co wyżej opisałem Frown
Wiadomość 5 z 11 (652 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przyciemnienie i zawieszenie ekranu na starcie mapy

Community Manager

Hej @BloodseekerPL 

 

Dzięki za potwierdzenie. 

 

Aby wyeliminować scenariusz, że dzieje się to przez pliki lokalnie zapisane na Twoim komputerze poproszę Cię o naprawienie plików gry z poziomu Origin i aktualizację sterowników karty graficznej. 

 

Daj nam znać czy po tym problem będzie pojawiał się nadal. 

Wiadomość 6 z 11 (643 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przyciemnienie i zawieszenie ekranu na starcie mapy

★ Guide
@BloodseekerPL Mam to samo co jakiś czas zawiesza grę przy wczytywaniu mapy. znikają banery ale nie do końca bo ekran się przyciemnia i nagle totalna zawiecha. Lekko widać banery i nic się nie dzieje nawet nie pokazuje że brak odpowiedzi. Nic nie idzie zrobić muszę wyłączyć przez menagera zadań i modlić się żebym jeszcze żył bo na rankedach oczywiście bonusik za błędy się dostaje czyli bany i punkty na minusik
Wiadomość 7 z 11 (625 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przyciemnienie i zawieszenie ekranu na starcie mapy

Champion (Retired)
@EA_Kuba na ps5 występuje ten sam problem
Wiadomość 8 z 11 (578 wyświetleń)

Dot.: Przyciemnienie i zawieszenie ekranu na starcie mapy

Community Manager

Hej @BloodseekerPL @This_Kroquet 

 

Jeśli problem pojawia się nadal u Was i macie wyekwipowane animowane ramki lub postacie w banerach, użyjcie tych statycznych i dajcie nam znać czy problem pojawia się nadal. 

Wiadomość 9 z 11 (538 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przyciemnienie i zawieszenie ekranu na starcie mapy

★★★ Novice
@This_Kroquet Wydaje mi sie że to jest spowodowane animacjami bo od paru dni wiele ludzi ma ten sam problem co u mnie , teraz to już regularnie sie dzieje dlatego zmieniłem na podstawowe skiny ;/
Wiadomość 10 z 11 (508 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem