Wyskakujący blad w grze

autor: Rygwel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Przy próbie zmiany zawodnika wyskakuje błąd (wystąpił problem z połączeniem)

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Gdy próbuję zmienić jakiegoś zawodnika lub ustawienia drużyny wyświetla mi się komunikat WYSTĄPIŁ PROBLEM Z POŁĄCZENIEM Z SERWERAMI FIFA ULTIMATE TEAM. SPRÓBUJ PONOWNIE. 

Wiadomość 1 z 15 (5 076 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Przy próbie zmiany zawodnika wyskakuje błąd (wystąpił problem z połączenie

[ Edytowane ]

@jestemGraczem23  @Maciek345543345  @fansey11  @libacjusz1  @XBart0szPL 

 

Witajcie

 

Spróbujcie usunąć swoje drużyny, następnie wyjść z FUT wejść ponownie i zbudować drużynę na nowo.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 15 (4 996 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z drużyną w Division Rivals.

★★★ Novice

Mam ten sam problem jak i kilka innych bardziej uciazliwych, oczywiscie dostalem je gratis do ostatniej aktualizacji.

Wiadomość 2 z 15 (5 062 wyświetleń)
0 Kudo

Nie moge zrobić zmian w moim składzie

★★★ Newbie

Witam mam problem. Od wczoraj na moim koncie Fify19 na Ps4 nie mogę przeprowadzić zmian w moim składzie ani rozpocząć meczu w DR FC czy nawet SB gdy robię obojętnie jaka zmianę i chce wyjść do menu głównego wyskakuje mi komunikat o błędnym połączeniu z serwerami

Wiadomość 3 z 15 (5 063 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Przy próbie zmiany zawodnika wyskakuje błąd (wystąpił problem z połączenie

★ Novice

Mam dokładnie taki sam bład nie da sie zagrać meczu bo nie moge dokonać zmian.Jakakolwiek zmiana w składzie czy to formacji czy dodanie jakiegos zawodnika do składu od razu przy próbie wyszukania meczu wywala z futa :/ 

Wiadomość 4 z 15 (5 025 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Przy próbie zmiany zawodnika wyskakuje błąd (wystąpił problem z połączenie

★★ Novice

U mnie to samo.. prosimy o jakieś rozwiązanie problemu albo chociaż jakaś informacje 

Wiadomość 5 z 15 (5 002 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Przy próbie zmiany zawodnika wyskakuje błąd (wystąpił problem z połączenie

[ Edytowane ]

@jestemGraczem23  @Maciek345543345  @fansey11  @libacjusz1  @XBart0szPL 

 

Witajcie

 

Spróbujcie usunąć swoje drużyny, następnie wyjść z FUT wejść ponownie i zbudować drużynę na nowo.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 15 (4 997 wyświetleń)

Dot.: Przy próbie zmiany zawodnika wyskakuje błąd (wystąpił problem z połączenie

★★ Novice

Dzięki kolego usunięcie drużyny i zrobienie nowej pomogło Piona 

Wiadomość 7 z 15 (4 992 wyświetleń)

Dot.: Przy próbie zmiany zawodnika wyskakuje błąd (wystąpił problem z połączenie

★★★ Newbie

Usunięcie nie wpłynie na stratę zawodników oraz statystyk  

Wiadomość 8 z 15 (4 969 wyświetleń)

Dot.: Przy próbie zmiany zawodnika wyskakuje błąd (wystąpił problem z połączenie

[ Edytowane ]

@Bakol91 

 

Nie na nic nie wpłynie, po prostu usuwasz skład.

 

Wybieramy z listy aktywny skład i usuwamy, po usunięciu składu, musimy wyjść z FUT i wejść ponownie i tworzymy na nowo skład.

 

 

 

Przechwytywanie.PNG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 9 z 15 (4 966 wyświetleń)

Wyskakujący blad w grze

★★★ Newbie

A wiec msm taki problem ze wchodząc w ultime team jest wszystko spoko ale gdy chce zmienić cokolwiek w składzie bądź zagrać mecz w fut to wywala mnie z ultime team i napsiane jest wystąpił blad z połączeniem z serwerami bla bla i spróbuj ponownie - resetowałem router i te sprawy i nic nie pomaga wiec no śmiesznie troche 

Wiadomość 10 z 15 (4 825 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA