Przerwanie aktualizacji

autor: dzwoneczek001
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przerwanie aktualizacji

★★★ Newbie

Aktualizowałam grę 16 lipca tego roku. Aktualizacja przebiegała bez problemu, było już połowa. Jednak ktoś wyłączył komputer w trakcie owej aktualizacji. Nie mogę włączyć gry The Sims 4 online, ponieważ wyskakiwał mi błąd. System zalecił mi ponowne otworzenie Origin przez administratora. Nie podziało. Drugim punktem był reset komputera, co również nie dało efektów. Błąd wysłałam do pomocy technicznej, jednak nie dostałam jeszcze odpowiedzi. Co mogę jeszcze zrobić? Ponownej instalacji się boję, ponieważ nie chcę tracić gry,a do tego nie wiem, jak ma ona przebiegać, ponieważ czytnik płyt mi nie działa, a pojęcia nie mam, czy będzie potrzebna płyta, czy można zrobić to bez niej. 

Wiadomość 1 z 2 (207 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przerwanie aktualizacji

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@dzwoneczek001  Witaj milutko Standard smile

 

Do instalacji gry, nie potrzebna ci jest płyta, można ją pobrać z konta Origin - to tak na wstępie..

 

Najpierw skopiuj sobie z dokumentów cały folder The sims 4 na pulpit, żebyś nie utraciła postępów gry, po naprawie lub instalacji wkleisz sobie go z powrotem do dokumentów i jeżeli posiadasz modyfikacje w mods to ich nie wkładaj na razie do gry,

 

 - Odinstaluj Origin całkowicie z systemu, pobierz i zainstaluj go ponownie - https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/download - następnie sprawdź czy na okładce gry będzie pokazana notka o dostępnej aktualizacji gry - jeżeli nadal wyskoczy błąd to:

 

Kliknij na okładkę gry TS4 prawym przyciskiem myszy, powinna być dostępna opcja "Napraw" jeżeli jest skorzystaj z tej opcji, jeśli nie będzie dostępna, odinstaluj całkowicie grę z komputera, wejdź do Origin, kliknij na okładkę lewym przyciskiem myszy i kliknij na "pobierz" - Pobrana zostanie gra z najnowszą aktualizacją.

 

Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (186 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem