Dot.: Przenoszenie gry z dysku na dysk

autor: freedoss
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przenoszenie gry z dysku na dysk

★★★ Newbie

Jakiś czas temu przenosiłem grę Apex Legends z dysku C na dysk D.Ustawiłem na originie położenie biblioteki właśnie na dysku D ale jak próbuje włączyć apexa to wyskakuje komunikat ,,Nie wykryto zainstalowanej gry Apex Legends™. Zainstaluj ją ponownie lub ponów próbę jej uruchomienia.'' Dodam również kilka screen shotów 

Wiadomość 1 z 4 (1 518 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przenoszenie gry z dysku na dysk

[ Edytowane ]

Witaj @freedoss 

 

Ostatnio miałem podobny problem i pomogło mi naprawienie gry w Origin i kliknięcie  na aktualizuj  grę. Origin wtedy zweryfikuje pliki gry i gra powinna się włączyć.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 4 (1 508 wyświetleń)

Dot.: Przenoszenie gry z dysku na dysk

★★★ Newbie

Nie mogę znaleźć żadnej opcji która mogła by zaktualizować grę/sprawdzić spójność plików czy coś w tym rodzaju.Pokazuje mi tylko żebym pobrał gre.  

Wiadomość 3 z 4 (1 501 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przenoszenie gry z dysku na dysk

[ Edytowane ]

@freedoss 

 

Kliknij tak jak na screenie znajdz grę wybierasz folder gry i Origin zweryfikuje pliki i gra będzie działać. Może czasami podczas tej weryfikacji Origin pobrać jakieś pliki do gry jeśli będzie czegoś brakowało.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 4 (1 494 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem