Przeniesienie gry na inne konto Origin.

autor: nero3991
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Przeniesienie gry na inne konto Origin.

★★★ Newbie

Chciałbym przeniesc gre z jednego konta na drugie. gdyż zapomniałem hasła do konta, a e-mail chyba juz wyygasł bo długo na niego nie wchodzilem. CZy jest taka mozliwosc? Posiadam kod, pudełko, wszystko co trzeba.

Wiadomość 1 z 14 (19 548 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Przeniesienie gry na inne konto Origin.

Hej.

Niestety, ale nie ma możliwości bezpośredniego przenoszenia gier na inne konto. Istnieje jednak funkcja łączenia kont Origin. Wiąże się ona jednak z dużym ryzykiem utracenia zawartości konta. W Twoim przypadku jest to o tyle utrudnione, że tak jak mówisz nie masz dostępu do konta.

W tym wypadku najlepszym wyjściem będzie bezpośredni kontakt z doradcą EA. Po weryfikacji będzie on w stanie zmienić adres e-mail powiązany z kontem, a co za tym idzie przywrócić Ci do niego dostęp.

Przed rozmową przygotuj użyty wcześniej adres e-mail oraz klucz gry, która została aktywowana na tym koncie.

 

Co ważne, jeśli dotychczasowy adres e-mail jeszcze nie wygasł, możesz skorzystać z opcji resetowania hasła, którą możesz aktywować na ekranie logowania.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 14 (19 538 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Przeniesienie gry na inne konto Origin.

Hej.

Niestety, ale nie ma możliwości bezpośredniego przenoszenia gier na inne konto. Istnieje jednak funkcja łączenia kont Origin. Wiąże się ona jednak z dużym ryzykiem utracenia zawartości konta. W Twoim przypadku jest to o tyle utrudnione, że tak jak mówisz nie masz dostępu do konta.

W tym wypadku najlepszym wyjściem będzie bezpośredni kontakt z doradcą EA. Po weryfikacji będzie on w stanie zmienić adres e-mail powiązany z kontem, a co za tym idzie przywrócić Ci do niego dostęp.

Przed rozmową przygotuj użyty wcześniej adres e-mail oraz klucz gry, która została aktywowana na tym koncie.

 

Co ważne, jeśli dotychczasowy adres e-mail jeszcze nie wygasł, możesz skorzystać z opcji resetowania hasła, którą możesz aktywować na ekranie logowania.

Wiadomość 2 z 14 (19 539 wyświetleń)

Dot.: Przeniesienie gry na inne konto Origin.

★ Novice
jak najbardziej istnieje możliwość transferu gier pomiędzy kontami. opcja dostępna pod numerem telefonu ea. wiem bo właśnie przeniosłem jedną
Wiadomość 3 z 14 (19 170 wyświetleń)

Dot.: Przeniesienie gry na inne konto Origin.

★★★ Newbie

A jak połączyć konta?

 

Wiadomość 4 z 14 (17 457 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Przeniesienie gry na inne konto Origin.

★★★ Newbie

Dziwne, bo ja przed chwilą chciałem to zrobić i dostałem odp, ze nie ma takiej możliwości.

Wiadomość 5 z 14 (16 706 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Przeniesienie gry na inne konto Origin.

★★★ Newbie
@adamf013 Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaak,
Proszę o szybką odp.
Wiadomość 6 z 14 (15 520 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Przeniesienie gry na inne konto Origin.

★★★ Newbie
@DanAnd2707 W sensie jak przenieść grę z jednego konta origin na drugie
Wiadomość 7 z 14 (15 519 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Przeniesienie gry na inne konto Origin.

★ Apprentice

Czy ktoś wie, czy opcja przenoszenia gier na drugie konto jest jeszcze dostępna?

Wiadomość 8 z 14 (13 896 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Przeniesienie gry na inne konto Origin.

★★ Novice
@jarkaz tak
Wiadomość 9 z 14 (7 813 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Przeniesienie gry na inne konto Origin.

★ Apprentice
@Rokimbis Jak można to zrobić?
Wiadomość 10 z 14 (7 804 wyświetleń)
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem