Dot.: Przelogowanie się - Origin

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przelogowanie się - Origin

★ Novice

Cześć!

Od jakiegoś czasu mam simsy na koncie Origin, które nie jest moje. Mam też swoje konto, i swoje dodatki itd. 

Długo chciałam to zrobić, ale najpierw chcę zapytać Was - czy na komputerze mogę się zalogować na moje konto Origin i zainstalować "moje" simsy? - Czy mogę je "przeinstalować" a te "niemoje" po prostu odinstalować? (zrobiłam już kopię zapasową save'ów itp)

Czy ktoś miał kiedyś taką sytuację i czy to bezpieczne?

Dziękuję i liczę na odpowiedzi Standard smile

Wiadomość 1 z 5 (455 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przelogowanie się - Origin

[ Edytowane ]

@Zuza_kulakowska1Witam. Nic nie powinno się złego stać jest to bezpieczne 🙂. Ludzie dzielą się zapisami z gry. Wystarczy że przelogujesz się na właściwe konto Origin a aplikacja wyszuka gry i dodatki, ewentualnie zainstaluje brakujące. Nie wiem jak z zapisem gry ale w ostateczności będziesz musiała je skopiować do folderu z save-ami. Powodzenia 🙂

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 5 (444 wyświetleń)

Re: Przelogowanie się - Origin

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Zuza_kulakowska1

@Chytrooki 

Sejfami mozna sie dzielic ale niestety nie sama grą - nie da sie zarejestrować tej samej gry na 2 roznch kontach Origin
Jesli "Twoje simsy" zostaly raz zarejestroowane na cudzym koncie to już nie sąTwoje tylko wlasciciela tego konta i ani nie znajdziesz ich w bibliotece na swoim koncie ani ich z wlasnego konta nie uruchomisz. czyli to co zostalo zarejestrowane na cudzym koncie nie znajdzie sie na twoim. Kod gry po pierwszej rejestracji wygasa i juz na wlasnym koncie po raz drugi go nie wykorzystasz.
Czyli praktycznie mozesz sie pozegnac ze wszystkim czego nie zarejestrowałas na własnym koncie. i kupic to po raz drugi,

Aby zachowac zapisy gry i biblioeke wystarczy z folderu The Sims 4 ktory znajduje sie w Dokumenty > Electronic Arts > The Sims4 przeniesc myszka na pulpit komputera foldery saves i Tray. a sam folder usunąć Po zainstalowaniu ponownym Simsow , uuchamiasz gre, aby utworzyl sie nowy folder gry w tym samum miejscu, usuwasz z niego nowe foldery saves i Tray a na ich miejsce wklejasz te z pulplitu.

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 3 z 5 (439 wyświetleń)

Re: Przelogowanie się - Origin

@kreatora Oczywiście że nie można dzielić się kontem ale przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisała i odpowiadaj na pytanie które zadał użytkownik 🙂. Posiada dwa konta i chce zainstalować swoje Simsy i przenieść save. Pozdrawiam 🙂

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 5 (421 wyświetleń)

Dot.: Przelogowanie się - Origin

Community Manager

Hej @Zuza_kulakowska1 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy Standard smile

Wiadomość 5 z 5 (324 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem