Dot.: wyrzuca mnie z gry

autor: 96_adorancja
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przekroczono limit czasu połączenia z serwerem (Apex Legends).

★★ Novice

Witam, problem jest następujący. Przed dezinstalacją gry miałem co chwile crashe i za każdym razem po crashu po dołączeniu do rozgrywki miałem w prawym górnym rogu taką ikonkę

zegarka bez dolnej części i wywalało mnie do lobby z takim komunikatem: Przekroczono limit czasu połączenia z serwerem. Zajrzyj (i tutaj był podany link do strony z "rozwiązaniami" tego właśnie problemu (oczywiście one nie pomogły.  Po ponownym zainstalowaniu gry, grałem jakieś 2-3 godziny i dopiero dostałem crasha, więc jest lepiej. Natomiast po crashu wystąpił taki sam błąd. Włączyłem grę, rozpocząłem mecz i miałem w prawym górnym rogu zegarek i wywaliło mnie po chwili do lobby z tym samym komunikatem, który podałem troszkę wyżej. Bardzo proszę o pomoc bo nie jestem w stanie tak grać, a nowości czy jakiś aktualizacji z naprawami tych błędów do tego czasu nie ma.

Wiadomość 31 z 35 (1 359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wyrzuca mnie z gry

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Pięknie napisane. Niestety Amerykańskie firmy ciągle myślą że są najlepsze bo rudzielec na kredycie i tak kupi ich produkty. Niestety dla Ea , jestem wiernym fanem japońskich gier i samochodów dlatego chcieli mnie zrobić na tego apex'a ale nie chce się gra uruchomić wiec gra usunięta. Prawda jest taka że EA ma graczy tam gdzie słonce nie dochodzi i ratowało się tą grą ,  pseudo tuberzy itp = marketing. Wybaczcie ale ja chevroleta (marka biedoty) , srajfona , i gier EA nie kupie . Moje klasyki Tekken , Gran Turismo , Winning Eleven / PeS (fifa nie ma podjazdu). Tak wiec drodzy pracownicy EA - piszę do was jako polak co nie musi brać kredytów na swoje zachcianki i szanuje forsę wiec tą pazernością strzeliliście sobie w kolano. Oczywiście to tylko moja opinia lecz szczera i prawdziwa tak jak opinia MattiuDefo . Pozdrowienia dla mądrych 

 

P.S. Anthem - krytycy na całym świecie też jadą :-)

Wiadomość 32 z 35 (1 334 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przekroczono limit czasu połączenia z serwerem

★ Novice

siemka, wiem ze juz troche czasu minęło od poruszenia tego tematu, ale rowniez od zainstalowania gry borykałem sie z tym problemem wywalalo mnie co 2 gre dzisaij zmieniłem jezyk gry na angielski i jak narazie gra dziala bez zarzutu polecam sprawdzic moze to wam pomoze 

Wiadomość 33 z 35 (1 089 wyświetleń)

Dot.: Przekroczono limit czasu połączenia z serwerem

★★★ Newbie

ej a jak zmieniłeś język? Bo coś nie mogę

Wiadomość 34 z 35 (1 080 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: wyrzuca mnie z gry

★★★ Novice
@RadiusOwned kolega pisze swoją opinię na temat EA, podczas gdy moderator twierdzi, że autorzy gry coś z nią robią - doświadczam opisywanego problemu rok po tej wiadomosci - bez zmian Wink

EA nie rozwiązuje problemów i oszczędza na graczach. ich nazwa to doskonały dowcip w porównaniu do tego, co robią
Wiadomość 35 z 35 (502 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem