Dot.: Przekroczono Limit czasu połączenia z serwerem! |HELP!| APEX |Legends|

autor: Reaper_Enchi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Gra się zatrzymuje i wyskakuje żę przekroczono limit czasu połączenia się.

★★★ Newbie

Mi po dzisiejszym patchu tak samo sie dzieje.

Wiadomość 21 z 35 (4 740 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przekroczono Limit czasu połączenia z serwerem! |HELP!| APEX |Legends|

★★★ Newbie

zaaktualizuj gre

 

Wiadomość 22 z 35 (4 623 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przekroczono Limit czasu połączenia z serwerem! |HELP!| APEX |Legends|

★★ Novice

o nic nie da i tak ściny będą będzie wywalało ludzi podczas meczu i bedzie wyskakiwał bład z limitem czasu ponieważ nie ma to jak zabieranie się od D*** strony za robienie gry najlepiej wypuścić nie sprawdzone gry byle jak najwcześniej się nachapać za mikro płatności. Kolejna gra przy współpracy z EA 76% bugów ,lagów itp 25% nrmalna gra ... Jestem zażenowany takim podejściem do tworzenia i wypuszczania gier przez 1 z dużych firm....

Wiadomość 23 z 35 (4 564 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przekroczono Limit czasu połączenia z serwerem! |HELP!| APEX |Legends|

[ Edytowane ]
★★ Novice

Popieram. Można przeczytać mojego posta w innym temacie tutaj też świeżym na temat serwerów itp. Ogólnie ujmując kamieni kupa. Po prostu masakra. Regularnie wywala i najbardziej człowiek wnerwiony jak pod koniec gry z 7 killami i ponad 900 dmg wywala jak mnie ;]]

EDIT. Dosłownie przed chwilą jak wylądowałem to miałem prawie, że pokaz slajdów takie lagi. Dodam, że specjalnie śledzę moje połączenie żeby mieć dowód, że jak jakiś durny support napisze iż to z mojej winy to go wyśmieję :D

Wiadomość 24 z 35 (4 532 wyświetleń)

Dot.: Przekroczono Limit czasu połączenia z serwerem! |HELP!| APEX |Legends|

★★ Novice

To się robi śmieszne tyle osób ma ten problem i dużo z nich czeka na rozwiązanie go od ponad 2 tygodni. EA lekceważy sobie graczy, jeżeli do tej pory nic nie zdziałali, a ten ich śmieszny poradnik http://ea.com/unable-to-connect nic nie daje. Kontaktowałem się operatorem swojej sieci i powiedział, że nie jest to wina sieci. NAPRAWCIE TO WKOŃCU!!!!

Wiadomość 25 z 35 (4 184 wyświetleń)

Dot.: Przekroczono Limit czasu połączenia z serwerem! |HELP!| APEX |Legends|

★★ Novice

Wydaje mi się ze po tej aktualizacji co teraz wyszła problem został rozwiązany ponieważ jeszcze mnie nie wyrzuciło z gry ani razu.

Wiadomość 26 z 35 (4 158 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przekroczono Limit czasu połączenia z serwerem! |HELP!| APEX |Legends|

★ Apprentice

No nie do końca... Po aktualizacji żadnej zmiany. Co 3-4 mecze dostaję freeza w trakcie gry jakbym utracił połączenie z serwerem i wywala komunikat o przekroczeniu limitu czasu połączenia :v Bez różnicy czy to konsula czy pc, na obu platformach mam to samo.

Wiadomość 27 z 35 (4 067 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przekroczono Limit czasu połączenia z serwerem! |HELP!| APEX |Legends|

★ Novice

Ja na początku też tak miałem potem kliknął opcje napraw i zaczęła mi działać następnego dnia nie chciała się otworzyć jeszcze raz naprawiłem i może ale nie jestem pewien może pomóc zmiana języka gry na angielski 

Wiadomość 28 z 35 (4 058 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wyrzuca mnie z gry

★★★★★ Newbie

Mam ten sam problem co wszyscy na tej stronie. I też się męczyłem przez tydzień i nic. Próbowałem odinstalować gra oraz naprawić i zaktualizować ale to nic nie dało. Ale podłączyłem internet z telefonu (obojętnie jaki ale nie ten co obecnie używacie na kompie) a nie internet domowy i jak na razie działa. Ale nie wiem czy jak przywrócę internet domowy czy problem wróci. Polecam wypróbować ten patent bo może pomóc a gierka jest mega. Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 29 z 35 (4 028 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wyrzuca mnie z gry

[ Edytowane ]
★★ Novice

95% tych errorów i innych błędów to nie wina ludzi tylko skopanego kodu sieciowego gry i ich serverów. Od mojego 1 posta tutaj minęło jakoś 1,5 tygodnia i śmiało mogę powiedzieć, że odkąd zacząłem grać (nieco ponad 2 tyg. temu) do teraz nic się praktycznie nie zmieniło. Mało tego wydaje się, że mają ludzi w  bo były tylko jakieś pomniejsze update'y i chyba jeden większy.
1) Wyrzuca z komunikatem "Przekroczono limit czasu połączenia";
2) Sporadycznie zamyka grę tak po prostu;
3) Regularne i losowo występujące problemy z połączeniem z serverami. Najczęściej zaraz po starcie i wylądowaniu klatkuje i laguje.

Podsumowanie. Zmiany na lepsze w trakcie 2 tygodni? Żadne. 
Prognozy. Odpływ dużej części graczy jeśli sytuacja nie zmieni się w ciągu 2 tygodni maksimum.

PS. Zaryzykuję nawet, że EA dostało się przez te różne lootboxy i agresywną politykę względem wyciągania pieniędzy. Dodatkowo po drodze było kilka niewypałów. Battlefield 5 taki sobie, Andromeda padaczka na początku i mało wciągająca, SW Battlefront 2 żenada i pazerność oraz problemy w połączeniu z serverami. Nie wspomnę o innych tytułach, które uśmiercili. Możliwe więc, że Apex miał wyjść później ale chcieli ratować finansowe klapy. Jeszcze inwestorzy pozywali EA za niedokładne przedstawianie prognoz i jakości produktów. Niby się rozeszło po kościach ale smród pozostaje.

 

@RadiusOwned 

 

[Jest to forum od problemów technicznych a nie od dyskusji na temat EA, dlatego  swoją opinie wyrażaj na innym forum, ponieważ pisząc w ten sposób zaraz zrobi się bałagan w tym temacie jak inni zaczną podobnie pisać, studio wie o problemie i starają się go rozwiązać. Pisz na temat nie mieszaj problemów technicznych z polityką firmy, proszę byś  zapoznał się z regulaminem forum.]

 

 

 

 

Pozdrawiam MattiuDefo 

Wiadomość 30 z 35 (4 043 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem