Dot.: wyrzuca mnie z gry

autor: Kodzio23
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przekroczono limit czasu połączenia z serwerem

★★★ Newbie

Witam wszystkich chciałem poprosić o pomoc gdyż chciałem sobie pograć w Apex Legends które pobrałem niedawno ponieważ kolega mnie namówił ale po każdym uruchomieniu gry wyskakuje mi błąd na poniżej załączonym obrazie

Nie wiem czym może być to spowodowane gdyż wszystko poprawnie mi działa 

Wiadomość 11 z 35 (4 560 wyświetleń)

Dot.: Przekroczono limit czasu połączenia

★★★★ Novice

Z tego co widać po twoim screenie to masz amd fx 6300, wszyscy z tym procesorem mają problemy aby dołączyć do gry.

Wiadomość 12 z 35 (4 453 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

wyrzuca mnie z gry

★★★ Newbie

wyrzuca mnie cały czas z gry Apex. Co mam zrobić?

Wiadomość 13 z 35 (4 577 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wyrzuca mnie z gry

[ Edytowane ]
★★ Novice

https://zapodaj.net/a52689c64e670.jpg.html

Mnie również wyrzuca do menu gry i piszę ze przekroczono limit czasu połączenia z serwerem. Jest na to jakaś rada ?


Wiadomość 14 z 35 (4 526 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd uruchomienia Apex legends

★★★ Newbie
Czy może w końcu któryś z pracowników ea się odezwie? Nie mam pojęcia po co jest ta strona skoro od tygodnia gracze proszą o pomoc z tym problemem bo wasze serwery to dno a wy macie ich kompletnie gdzieś
Wiadomość 15 z 35 (4 513 wyświetleń)

Dot.: Błąd uruchomienia Apex legends

★★ Novice
Ale to nic nowego pracownikom EA nigdy się nie śpieszy się. Znając życie odpowiedzą za pół roku.
Wiadomość 16 z 35 (4 460 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wyrzuca mnie z gry

[ Edytowane ]
★★ Novice

https://zapodaj.net/a52689c64e670.jpg.html

Mnie również wyrzuca do menu gry i piszę ze przekroczono limit czasu połączenia z serwerem. Jest na to jakaś rada ?


Przepraszam że podbijam temat , ale błąd ten zdarza mi się dość często i nie mogę normalnie grać ...

Mój sprzęt :
Win 7
Procesor : Intel Core i5-7400 3GHz
Karta graficzna : Nividia Geforce  GTX 1050 Ti
8 GB RAM

Internet 300mb/s

Wiadomość 17 z 35 (4 449 wyświetleń)

Dot.: wyrzuca mnie z gry

★★★★★ Newbie

Również mam ten progrem, od paru dni nie moge się nawet zaligować a jak już się uda to albo się  zawiesza, albo wywala z gry.. co robić? Robiłem testy ale nie wiem co oznaczają te wyniki. 

Wiadomość 18 z 35 (4 417 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Gra się zatrzymuje i wyskakuje żę przekroczono limit czasu połączenia się..

★★ Novice

Mój problem wygląda następująco : gra dostaje laga w menu głównym i wyskakuje mi okienko że przekroczono limit czasu połączenia się z serwerem, najczęściej gra dostaje laga w menu głównym, ale czasami również w grze.

Wiadomość 19 z 35 (4 418 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wyrzuca mnie z gry

★★★ Newbie

dolaczam sie bylo ok, ale dzisiaj aktualizacja weszla i mam dokladnie ten sam problem.

Wiadomość 20 z 35 (3 612 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem