Dot.: Nie mogę połączyć się z Apex Legends

autor: Dorexell
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przekroczono Limit czasu połączenia z serwerem! |HELP!| APEX |Legends|

★ Novice

Mam problem z połaczeniem z serwerami ea, przynajmniej tak pisze, załaczniki ponizej , prosze o szybki kontakt nie wiem co mam z tym zrobic probowałem juz chyba wszystkiego!

Wiadomość 4 z 35 (4 858 wyświetleń)

Nie mogę połączyć się z Apex Legends

★★★ Newbie

Gdy wejdę do Apexa i dam żeby zacząć grać wyskakuje mi powiadomienie Przekroczono limit czasu połączenia z serwerem. Zajrzyj na stronę ea.com/unable-to-connect, aby uzyskać dodatkowe informacje. Mam wyłączone zapisywanie gier w chmurze, otwieram za kazdym razem uprawnieniami administratora. Również usuwałem origin i pobierałem najnowszą wersję. Usuwałem grę i pobierałem od nowa , to nic nie daje. W wymaganiach gry pisze ze trzeba miec min. 512kb/s sieci. Ja mam 15mb/s wiec to raczej nie przez to. Proszę o jakąś mądrą odpowiedź

Wiadomość 1 z 35 (4 771 wyświetleń)

Błąd uruchomienia Apex legends

★★★ Newbie

Podczas uruchamiania wyskakuje błąd i pisze przekroczono limit czasu połączenia z serwerem. jak można to naprawić? 

Wiadomość 2 z 35 (4 712 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Nie mogę połączyć się z Apex Legends

★ Novice

I wiele więcej osób.

Wiadomość 3 z 35 (4 731 wyświetleń)

Przekroczono limit czasu

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

ok mam problem z odpaleniem gry no gra normalnie działa ale kiedy mi się wczytuje to po kilku sekundach pokazuje mi się przekroczono limit czasu połączenia z serwerem. no to kontynuuje i wtedy musze czekać ale z tym czekaniem czekam 28 min i dalej nic Proszę o pomoc!

 

Wiadomość 5 z 35 (3 979 wyświetleń)

Przekroczono limit czasu połączenia

★★★ Novice

Witam, od premiery gry mam ten sam problem w różnych odstępach czasowych dostaje DC (w lobby i w samej grze), zmieniałem serwery nic to nie daje, clean boot również. Rejestr wyczyszczony.

 

 

 

Wiadomość 6 z 35 (4 221 wyświetleń)

Dot.: Przekroczono limit czasu połączenia

★ Apprentice

Czesc,u mnie rowniez pojawia sie ten problem,wina raczej lezy po stronie EA,dokladnego rozwiazania problemu nie znam,ale u mnie pomaga zrestartowanie gry.

Wiadomość 7 z 35 (4 096 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przekroczono limit czasu połączenia

★★ Novice

Ja mam już tak zaraz po włączeniu gry, ekran robi się czarny, a po kilku minutach wyskakuje komunikat, że zbyt długo nie moglo się połączyć 🤨

Wiadomość 8 z 35 (4 081 wyświetleń)

Dot.: Przekroczono limit czasu połączenia

★★★★★ Newbie
Też tak mam. Pewnie na kolejny tydzień to naprawią, jak nie wcześniej.
Wiadomość 9 z 35 (4 005 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przekroczono limit czasu połączenia

★★ Novice
No mam nadzieję bo chce pograć ze znajomym 😀
Wiadomość 10 z 35 (3 988 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem