,,Program the sims 4 przestał działać''

autor: 0Martynka0
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

,,Program the sims 4 przestał działać''

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam, Dzisiaj zainstalowałam dodatek do the Sims $ psy i koty. Gra włącza sie prawidłowo, jednak po 15-20 min grania wyłącza sie i wyskakuje komunikat: Program The Sims 4 przestał działać. Odinstalowywanie i naprawianie gry nic nie pomaga,nie posiadam modów ani nic z tych rzeczy. Frown prosze o pomoc.

Wiadomość 1 z 4 (1 876 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: ,,Program the sims 4 przestał działać''

[ Edytowane ]

@0Martynka0

 

Tak, jak przypuszczałam, obecnie twój komputer nie spełnia wymogów gry. Ta karta graficzna nie nadaje się do gier. Ponadto system twojego komputera to 32 BIT, gdy obecnie wymagany jest 64 BIT. Dodatkowo masz za mało pamięci RAM, u ciebie wynosi ona 2 RAM, gdy powinno być jej 8 RAM.

 

Jedynym wyjściem w takiej sytuacji jest kupno nowego sprzętu.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (1 824 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: ,,Program the sims 4 przestał działać''

[ Edytowane ]

Witaj @0Martynka0

 

Prawdopodobnie twój komputer nie spełnia wymogów gry. Dodatek "Psy i koty" podwyższył wymagania gry The Sims 4, trzeba było także przestawić system komputera z 32 BIT na 64 BIT. Późniejsze aktualizacje, dodatkowo zwiększyły wymogi sprzętowe.

 

Najlepiej  więc byłoby, gdybyś przesłała  tutaj raport DxDiag - Instrukcja: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Info-Jak-wygenerowac-raport-DxDiag/td-p/5923956

 

Pozdrawiam.

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 4 (1 864 wyświetleń)

Dot.: ,,Program the sims 4 przestał działać''

★ Novice

Hej, zrobiłam raport DixDiag. Prosze o to wyniki. Nie wiem nadal jak roziwązać problem.

Wiadomość 3 z 4 (1 842 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ,,Program the sims 4 przestał działać''

[ Edytowane ]

@0Martynka0

 

Tak, jak przypuszczałam, obecnie twój komputer nie spełnia wymogów gry. Ta karta graficzna nie nadaje się do gier. Ponadto system twojego komputera to 32 BIT, gdy obecnie wymagany jest 64 BIT. Dodatkowo masz za mało pamięci RAM, u ciebie wynosi ona 2 RAM, gdy powinno być jej 8 RAM.

 

Jedynym wyjściem w takiej sytuacji jest kupno nowego sprzętu.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 4 (1 825 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem