Dot.: Problem z logowaniem

autor: kennyapx1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Novice

Po ostatniej aktualizacji podczas próby wejścia do loby za każdym razem wyskakuje mi błąd code:net

Wiadomość 11 z 28 (577 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: code:net

★★★ Novice

witam mam podobnie

Wiadomość 12 z 28 (567 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD radeon 470
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? iiTnWendigo
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? Ładowanie meczu z lobby
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. ładowanie legend
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. czkałem, bądź resetowałem gre
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Tak
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? jedna gra
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 16.09.2021 16:02
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? cały czas wyświetla się błąd code:net
Co powinno się stać? powinienem móc spokojnie grać
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? podczas ładowanie do gry wyrzuca mnie z niej i wyskakuje błąd code:net

CODE:NET BŁĄD

Wiadomość 13 z 28 (561 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utrata RP przez disconnect z winy serwerów

★★ Novice
@Katspru Ja jako aktywna graczka również wspierałam (finansowo) tą grę, dostałam tak o perm bana, bo wytłumaczyłam randomowi na czacie za co dostałam wcześniej zawieszenie na 7 dni.Standard smile Nawet nie chcą ze mną rozmawiać, odwoływałam się do tego już wiele razy, az w końcu mnie chyba zablokowali. Więc nic już mnie tutaj nie zdziwi...
Wiadomość 14 z 28 (583 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd po aktualizacji

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

To juz przestaje byc smieszne kary za bledy gry musza placic gracze wez sie panie EA_KUBA ogarnij albo ogarnij ludzi wyzje bo Ty odpisujesz formulkami na calym forum takimi samymi wiec albo masz 13 lat albo nieogarszniasz ... dodalem ss i tak wyglada kazde 10 minut kiedy gracze probuja zagrac, wiec przestan pisac pierdo formulki tylko sie zajmijcie rozwiazaniem problemu panie Community Manager ....

Wiadomość 15 z 28 (606 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dołączeniem do meczu

[ Edytowane ]
★ Novice

Mam identyczny problem od czasu nowego patcha co Ty(albo nie łąduje do głównego ekranu, albo jak już się uda załadować do menu, to do gry już nie), Reinstal, spójność plików nic nie pomaga. Gram na tym samym łączu co wcześniej, na tej samej platformie(steam). EA po prostu coś popsuło i tyle, nawet nie mają jaj by się do tego przyznać, 3 dzień z rzędu nie mogę grać, przepustka oczywiście wykupiona. 
Ps. Dorzucam 2 zrzuty.

Wiadomość 16 z 28 (645 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dołączeniem do meczu

★★★★ Novice
@EA_Kuba Mam tak samo na ps4 zawsze jak dacie nowy patch jest coś zepsute trza by było dać coś za freeko by się już ludzie nie *.. Może paczki z nowego eventu. Co najlepsze problem jest nowy patch od wtorku a nikt z tym nic nie robi jak się już dostaniesz do meczu albo jesteś sam albo w 2 injeden ma laga insie nie łączy z gra. Połączenie i ping tragedia było 27ping teraz 60 , servery macie 20/40 hercowe tzn tragiczne byście a po tym patchu masakra/błąd rezerwacja straciła waznosc lub błąd nowe takie cały czas wyskakuja
Wiadomość 17 z 28 (605 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z logowaniem

★★★ Newbie

Witaj mam problem z zalogowaniem się do apex 

Wiadomość 18 z 28 (591 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z logowaniem

[ Edytowane ]
★★ Novice

@kocio0403Wszyscy mają, serwery wywala po aktualizacji. Respawn napisał jest świadomy tego, że gracze nie mogą normalnie grać jednak sie tym nie przejmują i problem rozwiążą w aktualizacji planowanej na środę.

"Pomimo dzisiejszych ulepszeń nadal obserwujemy trzykrotność normalnego wskaźnika błędów rozłączania w @PlayApex
Pełny powrót do normalności może potrwać do następnej planowanej aktualizacji - 22 września."
https://twitter.com/Respawn/status/1439000737082757128

Wiadomość 19 z 28 (573 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dołączeniem do meczu

Wiadomość 20 z 28 (579 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem