Dot.: Błąd po aktualizacji

autor: DanteeEZO
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy ze stabilnością połączenia po aktualizacji

[ Edytowane ]
★★ Novice

Po aktualizacji trace punkty dostaje kary wyrzuca mnie z meczy proszę o zwrot punktów ping jest mocno zwiększony co mam zrobić

Wiadomość 1 z 28 (1 199 wyświetleń)

Dot.: Błąd po aktualizacji

★★★ Novice
@PawekYT witam mam podobnie i na dodatek straciłem 2x po -36 punktów i nigdzie tego nie idzie zgłosić.
Wybierasz postać zaczynasz lecieć i po chwili wszystko się zatrzymuje i wywala do menu z błędem przekroczenia połączenie. Ten update wszystko pop....
Wiadomość 2 z 28 (1 176 wyświetleń)

Utrata RP przez disconnect z winy serwerów

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GTX1060 Nvidia
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16GB
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Katspru
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? Ładowanie meczu z lobby
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Chciałem dołączyć do meczu rankingowego
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Czekałem, aż wyłączyło mi grę
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 0
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 15092021 18.23
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Próba dołączenia do meczu rankingowego skutkuje zawieszeniem się gry oraz disconnectem. W rezultacie dostaje się bana oraz traci punkty
Co powinno się stać? Normalnie włączyć mecz rankingowy
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Spróbować zagrać mecz rankingowy

Chciałem się dowiedzieć w jaki sposób można się odwołać od, nie tyle samych banów, które dostaje się na 10 minut przez disconnect z meczu, ale do utraty punktów RP, skoro błąd nie leży po mojej stronie. Jest to strasznie frustrujące... Zwłaszcza, że jako aktywny gracz wspieram grę, a w efekcie dostaję takie coś z winy producenta...

Wiadomość 3 z 28 (1 067 wyświetleń)

Dot.: Błąd po aktualizacji

★ Novice

+1 dziś już 2 razy po -75 pnk i bany Standard smile

Wiadomość 4 z 28 (1 152 wyświetleń)

Dot.: Błąd po aktualizacji

★ Novice
@DanteeEZO po raz kolejny -73 pnk zazwyczaj przymykam oko jak raz na jakiś czas wywali zabierze punkty diament i tak wbijam co split , ale ja nie mam tak wiele czasu na granie a dzisiaj utraciłem przez wasz błąd około 200 pnk , gram od samego początku jestem ciekaw czy zostaniemy opluci i nic z tym nie zrobi czy ktoś rozwiąże ten problem
Wiadomość 5 z 28 (1 146 wyświetleń)

Dot.: Problem z dołączeniem do meczu

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

@EA_KubaCzy EA nie moze od czsu do czas zrobic poprawnie update bo ciagle cos musza zmaslic. Jako gracz chcialbym pograc ze spokojem w gre a tu wychodzi wielka kupa jak zawsze po aktualizacji prosimy o jak najszybsze rozwazanie problemu od wczoraj nie idzie rozegrac ani jednej gry bez ponownego laczenia sie z serverami co czesto zajmuje po 15-20min wiec przestancie gadac o jakis pierdolach i zajmijcie sie zgloszeniem problemu u gory !!!! Bo inaczej znow mina miesiace zanim da sie grac . Wiec Panie Community Manager prosze zglosic ten problem wyzej bo najwidoczniej ty nie ogarniasz problemu. pozdrawiam

Wiadomość 6 z 28 (1 149 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd po aktualizacji

★★★★★ Novice
@DanteeEZO Te aktualizacje od EA to smiech na sali i znow nic nie zrobia z tym problemem bo polska strona ma graczy w nosie i nie zglosza problemu bo po co. Szkoda tylko czasu i nerwow na taka nedzna gre jaka sie staje Apex prze te wieczne bledy i brak ich rozwiazania. Chyba tetsuja gre przed aktualizacja wiec wiedza czego sie spodziewac i jakie bugi moga sie pojawic i mozna to szybko zalatac ale po co mozna draznic ludzi przez miesiac ... a z polskiej strony ludzie odpowiedzialni za zglasznie bledow maja to gleboko.
Wiadomość 7 z 28 (1 128 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dołączeniem do meczu

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

U mnie tak samo, od wczoraj chcę zacząć robić wydarzenie. Na dołączenie do meczu czekam po 10 minut po czym pojawia się ekran ładowania, który trwa kolejne 10 minut, a na sam koniec wywala błąd.
Człowiek traci tylko czas i energię, no i pieniądze bo przecież przepustka jest kupiona, a nie ma jak jej robić. Do supportu napisać nie można, tylko trzeba dzwonić czyli jeszcze dokładać do tego całego biznesu. Za każdym wprowadzonym wydarzeniem te same problemy

Wiadomość 8 z 28 (1 134 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd po aktualizacji

Community Manager

Cześć wszystkim, 

 

Nasze zespoły aktualnie pracują nad rozwiązaniem problemu z rozłączeniami w Apex Legends. Jeśli pojawią się dodatkowe informacje na temat rozwiązania - dam Wam znać. 

 

Wiadomość 9 z 28 (1 111 wyświetleń)

Dot.: Błąd po aktualizacji

★ Novice

Ciężko to wygląda jako całość. Jestem tutaj praktycznie od premiery apex legends, grałem wcześniej w inne gry ale jakość serwerów pozostawia wiele do życzenia. Te całe szopki związane z połączeniem powodują, że trzeba zastanowić się nad jakąś nową alternatywą, bo tracić co chwile -48pkt, albo bany za rozłączanie to już nie dla mnie. Aha mam ponad 500lvl, ładnych parę stówek wydane, ale heirlooma to na oczy nie widziałem.

Wiadomość 10 z 28 (1 105 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem