Problemy z płynnością gry

autor: DevSec
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy z płynnością gry

★ Novice

Ogólna płynność gry to porażka. Na patchu 1.3 bodajże, miesiąc - 1,5 miesiąca temu grając w anthem nie odczuwałem tego braku płynności jak wróciłem dzisiaj do tej gry.. Przy pierwszym uruchomieniu gry i załadowaniu się misji, miałem dropy do nawet 10 fpsów w trakcie walki, urywanie się dźwięku.. Pomimo tego że mam dobry sprzęt, muszę grać na średnich ustawieniach i nawet na nich nie mam stałych chociażby 60 fpsów (a mam monitor 75hz) a momentalne dropy do 30-40 fpsów podnosi mi ciśnienie.. Powiedzcie mi czy to jest normalne na takim sprzęcie ? Bo mi się wydaje że nie..

i7-7700
Palit Super JetStream GTX1060 6gb

Corsair Vengeance LPX 2x4 GB
System na SSD, gra na drugim, nawet szybszym SSD

 

Wiadomość 1 z 3 (501 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z płynnością gry

★★★ Newbie
mam trochę lepszy sprzęt na 1080ti i więcej ram ... gra nawet na m2 i mam podobnie jak Ty nie są to prawda spadki do 10 fps ale 40-45 + przycinanie to masakra Frown
Wiadomość 2 z 3 (419 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z płynnością gry

★★★ Newbie

Mam to samo. Wróciłem do gry, bo się łudziłem, że coś poprawili, ale gdzie tam. Dropy, spadki fps, mało tego gra powoduje blue screena.

 

Alke nie łudź się, tutaj nik nie pomaga, to martwe forum. Mój post wisi od ponad miesiąca i nic......

 

Dam jeszcze 1 miech szansy i potem gra do kosza. Dobrze, że kupiłem grę za połowę cceny na promocji.

To forum to kpina....

 

i7 8700k

1080ti

16ram

gra zainstalowana na ssd m2

Wiadomość 3 z 3 (399 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem