Problemy z fps na komputerze.

autor: dominov26
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy z fps na komputerze.

★★ Novice

Witam, specyfikacja mojego komputera:
GPU:GIGABYTE GEFORCE GTX 750Ti 2GB OC
CPU:AMD PHENOM II x4 955 Black Edition
RAM:Kingston Hyper-X 1600 MHz CL9 2x4GB  
SSD: GoodRam Iridium Pro 240 GB

 

a laptopa (Asus GL552VW):
GPU: GTX 960M 4GB, [b]

CPU:Intel Core i5 6300HQ,

RAM: 1x8GB DDR4,

 

Mam następujący problem, na komputerze FIFA 18 działa mi płynnie na 70-80fps przy Direxct 12, przy ustawieniach tekstur  wysokich, wygładzenie x4 i braku limitu klatek, a na laptopie musiałem zejść na Directx 11 i te same ustawienia i miałem około 90-100 fps. 

 

Teraz przy FIFA 19, na laptopie i na komputerze musiałem zejść na Directx 11 i mam ustawienia tekstur wysokie, wygładzenie x4 i brak limitu klatek I na laptopie gra jest płynna i ma 90-100fps, a na komputerze są mikro przycięcia (brak idealnej płynności) i około 70-80 FPS. 

 

Jak to się stało, że przy FIFIE 19 na komputerze jest tak słaba wydajność w porównaniu do laptopa? Tym bardziej, że fifa 18 działała płynnie na direcxt12 na komputerze. Macie jakieś pomysły? Tu i tu wszystkie sterowniki od kart graficznych są najnowsze i ciągle to samo. 

Wiadomość 1 z 2 (232 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z fps na komputerze.

Witaj

 

Co do twojego zapytania: oba sprzęty nie ukrywajmy nie są demonami prędkości ale główną przyczyna w pewnym stopni na PC można obwiniać AMD phenoma też go kiedyś miałem dawno temu. Po przesiadce na najtańszą I5 była znaczna różnica w FPS co do grafik też sprawują się różnie w jednych grach będzie lepsza 750Ti w innych zaś karta z laptopa. Dla przykładu:

 

Od lewej GTX 960M z prawej GTX750Ti  więc sam widzisz jak to jest też w twoim przypadku Standard smile

fps.jpg

Wiadomość 2 z 2 (199 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA