Problemy z dodatkami do sims 4. Pomocy

autor: Marta9909
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problemy z dodatkami do sims 4. Pomocy

★ Novice

Mam problem! Pomożecie?.....ostatnio mi sie zawieszał origin i simsy4 i je odinstalowałam a potem zainstalowałam znowu. wszystko sciągnęłam, potem jak włączyłam simsy i zaczełam grać od początku. I w tym problem że miałam dodatek ''Witaj w pracy'' i ten darmowy świąteczny ale ich nie bylo. bylo widac ze je mam wykupione a sie nie pokazują..... Tylko mówie że ja kupowałam przez origin ten dodatek i nie pokazuje mi sie nawet, ale widac ze mam je kupione. co mam zrobic zeby bylo jak dawmniej. prose o pomoc

Wiadomość 1 z 7 (13 620 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Problemy z dodatkami do sims 4. Pomocy

Community Manager (retired)

Witaj @Marta9909

 

Z tego co mówisz rozumiem, że na swoim koncie Origin zakupiłaś grę plus dodatek " Witaj w pracy" + pobrałaś darmowy dodatek "Świąteczny", tak? Jeśli logujesz się do właściwego konta, gdzie dokonałaś zakupów to nie musisz się martwić, ponieważ zawartość dodatkowa na pewno tam na Ciebie czeka. Powiedz mi, czy jak klikasz Moja biblioteka gier< LPM na okładkę The Sims4< Więcej<Dodatki, to jaki komunikat pojawia się pod zakupionymi dodatkami? Jeśli jesteś na właściwym koncie powinnaś widzieć: Gra zainstalowana lub Pobierz

 

biblioteka.PNG

 

Jeśli u Ciebie wygląda tak jak powyżej, a mimo to nie masz dodatku w grze, spróbuj zalogować się do aplikacji Origin jako administrator (PPM na skrót Origin na pulpicie< Uruchom jako administrator) i odświeżyć bibliotekę gier (Origin lewy górny róg<Gry<Odśwież bibliotekę gier). Jeśli i to nic nie pomoże odinstaluj Origin i pobierz najnowszą wersję ze strony Origin.com.

 

Trzymam kciukiFingers crossed

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (13 681 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Problemy z dodatkami do sims 4. Pomocy

Community Manager (retired)

Witaj @Marta9909

 

Z tego co mówisz rozumiem, że na swoim koncie Origin zakupiłaś grę plus dodatek " Witaj w pracy" + pobrałaś darmowy dodatek "Świąteczny", tak? Jeśli logujesz się do właściwego konta, gdzie dokonałaś zakupów to nie musisz się martwić, ponieważ zawartość dodatkowa na pewno tam na Ciebie czeka. Powiedz mi, czy jak klikasz Moja biblioteka gier< LPM na okładkę The Sims4< Więcej<Dodatki, to jaki komunikat pojawia się pod zakupionymi dodatkami? Jeśli jesteś na właściwym koncie powinnaś widzieć: Gra zainstalowana lub Pobierz

 

biblioteka.PNG

 

Jeśli u Ciebie wygląda tak jak powyżej, a mimo to nie masz dodatku w grze, spróbuj zalogować się do aplikacji Origin jako administrator (PPM na skrót Origin na pulpicie< Uruchom jako administrator) i odświeżyć bibliotekę gier (Origin lewy górny róg<Gry<Odśwież bibliotekę gier). Jeśli i to nic nie pomoże odinstaluj Origin i pobierz najnowszą wersję ze strony Origin.com.

 

Trzymam kciukiFingers crossed

 

 

 

Wiadomość 2 z 7 (13 682 wyświetleń)

Re: Problemy z dodatkami do sims 4. Pomocy

★ Novice
dzięki to co powedziales pierwsze to, to. po prostu zapomnialam gdze to trzeba znalesc. wyswietliło mi sie''pobierz'' i pobralam.Jeszcze raz dzięki
Wiadomość 3 z 7 (13 591 wyświetleń)

Re: Problemy z dodatkami do sims 4. Pomocy

Community Manager (retired)

Hej Standard smile

 

Super, że się odnalazły! Trzymam kciuki za udaną rozgrywkęFingers crossed

Wiadomość 4 z 7 (13 583 wyświetleń)

Re: Problemy z dodatkami do sims 4. Pomocy

★★ Novice

Witam,

Przy pobieraniu dodatku Psy i Koty zawiesił się laptop, po ponownym uruchomieniu Origin nie kontynuował pobierania i przy dodatku pojawił się właśnie napis "szczegóły" zamiast "graj" lub "pobierz", podobnie ze wszystkimi dodatkami z kolejki, które jeszcze nawet nie zaczęły pobierania. Próbowałam reinstalować Origina i nic to nie dało, podobnie odświeżanie biblioteki gier, naprawianie gry czy aktualizowanie, wszystko w teorii działa i nic się nie dzieje. Cały czas jednak nie mam dodatku, wchodząc w grę pokazuje "pobierz, by zagrać" a jak klikam mam komunikat że dodatek jest posiadany. Cały czas jednak nigdzie nie mogę wznowić pobierania lub od początku go pobrać. Dodam tylko, że nie korzystam z systemu windows a ios, jeśli ma to jakieś znaczenie.

Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Bardzo proszę o pomoc 

Wiadomość 5 z 7 (13 504 wyświetleń)
0 Kudo

Re: Problemy z dodatkami do sims 4. Pomocy

★★★ Newbie

Mam to samo przykro mi z mojego i twojego powodu Teeth bared (>_<)

Wiadomość 6 z 7 (13 352 wyświetleń)
0 Kudo

Re: Problemy z dodatkami do sims 4. Pomocy

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@filipdanil0
Odinstaluj Origin opcja Dodaj /Usuń Programy.
Pobierz nową wersje stąd
https://www.origin.com/usa/pl-pl/store/download
Origin sie zainstaluje gdy sie kliknie na to co pobrałeś
Zaloguj sie na swoje konta i sprawdź czy dalej masz ten problem,
Inna sprawą jest zawieszenie sie pobierania. Czy na pewno masz wystarczajacą ilosc miejsca na dysku?

Wiadomość 7 z 7 (13 324 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem