Problemy z apex legends

autor: OnGrego22
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy z apex legends

★★★ Newbie

Potrzebuje pomocy z Apex Legends

 

Procesor: Intel core 5-2500 3.30 GHz 3.30 GHz

RAM: 4 GB (ale normalnie mi się grało :v)

Karta graficzna: GTX 1050TI

 

problem:

 

no ok wbijam sobie na apexa już od jakiegoś czasu i często mi pokazywało po tym jak kliknołem "kliknij aby grać' (czy jak to tam bylo) to wyświetlał mi sie problem z "pamięć no written" na nagłówku tego błędu "r5 cos tam" oraz "000000000.00000x" (no tego juz tez nie pamietam za dokładnie) i z tego powodu, że zmniejszyłem sobie w GeForcie grafike ( nie miałem wtedy zalecanych a własną grafike, bo zalecane to takie meh z tą zalecana grafika :v) i po zaktualizowanych sterownikach zaczeła mi działać. No i pojawił się kolejny problem. Wchodze ide gram sobie... zbieram loot i zaczyna mi mulić grę i pokazuje mi w prawym górnym rogu wskaźnik jak w samochodach (np. prędkość km na h) i mnie zaczyna powoli zatrzymywać. Szukałem na to rozwiązania w internecie... i nie znalazłem, więc pisze tutaj.

 

Dokładniejszy opis błędu:

lece, londuje sobie, zbieram loot i zaczyna mi spowalniać grę a gracze przeskakują mi na mapie. Po chwili zaczyna mi zatrzymywać gre i mogę tylko ją wyłączyć. Nawet ruszyć myszką nie mogę. Wszystko wygląda tak, jakbym miał laga, a internet mam dobry i nic mi nie pobiera w tle.

 

Mam nadzieje, że jakoś mi pomożecie

Wiadomość 1 z 1 (216 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem