Problemy w menu Fifa19

autor: aslufix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy w menu Fifa19

★★★★★ Novice

Witam,

od kilku dni mam problem z grą. Grałem tylko w tryb kariery ( będąc połączony offline i online ) Otóż gra wolno ładuje się w menu, przełączanie między kartami nie jest już płynne. Zmiany w składzie itp na wszystko nagle potrzeba grze więcej czasu. Grafiki wczytują się o wiele wolniej. Podczas wyboru strojów czasem trzeba poczekać dłuższą chwilę żeby zawodnik się pokazał ( zmiana strojów stała się dosyć długa ). Najdłuższe stało się ładowanie przed meczem. Można tam spędzić minutę lub więcej. Wcześniej gra potrzebowała do kilku sekund by było wszystko gotowe. Wcześniejsze problemy w ogóle nie występowały. W czasie meczu nie ma problemu z płynnością gry, grafika jest w porządku. Występują za to problemy z dźwiękiem ( rzadko ale występują, ich też nie było wcześniej ). Komentatorzy po strzeleniu bramki reagują z dużym opóźnieniem tak samo publiczność. W czasie samej gry dźwięk też chwilowo cichnie by znów powrócić. Przeinstalowanie oraz naprawienie gry nie pomogło.
Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 18 (790 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy w menu Fifa19

Witaj @aslufix 

 

 

Ostatnio miałem to samo, wygląda na to, że to coś w samej grze jest nie tak, miałem też momenty gdy zawieszało się menu na 3 minuty i się odwieszało. Na twoim miejscu poczekałbym do jutra problem zazwyczaj sam mija, jak nadal będzie to samo to napisz tutaj i postaram się Tobie pomóc.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 18 (784 wyświetleń)

Dot.: Problemy w menu Fifa19

★★★★★ Novice

Niestety problem zamiast minąć tylko się powiększył. Problemy widoczne są już lekko z płynnością samej gry oraz jakością grafiki. Podczas wyboru strojów widać, że zawodnicy mają lekko poszarpane kontury. Gra zaczęła ładować się jeszcze dłużej niż wcześniej.

Wiadomość 3 z 18 (764 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy w menu Fifa19

@aslufix 

 

Prześlij plik DXDIAG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 18 (747 wyświetleń)

Dot.: Problemy w menu Fifa19

★★★★★ Novice
Wiadomość 5 z 18 (738 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy w menu Fifa19

@aslufix 

 

Bardzo dziwny problem, jakie masz ustawienia w launcherze gry ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 18 (732 wyświetleń)

Dot.: Problemy w menu Fifa19

★★★★★ Novice

@MattiuDefo 

Rozdzielczość najwyższa. Ustawiłem resztę na automat, liczyłem że to pomoże ale nic nie dawało. Fps 60, DirectX używałem i 11 i 12 ale również bez zmian

Wiadomość 7 z 18 (725 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy w menu Fifa19

[ Edytowane ]

@aslufix 

 

Spróbuj poniższych kroków.

 

RESET USTAWIEŃ GRY

 

 

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 19 na np. FIFA 19 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

 

ORIGIN W GRZE 

 

Wyłączcie ORIGIN W GRZE (prawy > Właściwości gry):

 

 

Przechwytywanie.PNG

 

 

 

 

CZYSTY ROZRUCH

 

Jeśli nie masz pewności czy coś jeszcze może działać w tle spróbuj tzw. czystego rozruchu - INSTRUKCJA - CZYSTY ROZRUCH

 

Spróbuj  jeszcze kroków z TEGO filmiku.

 

 

Podobny  temat:

 

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Brak-stalych-60-FPS-30-fps-w-menu-i-cutscenki-AMD/td-p...

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 18 (722 wyświetleń)

Dot.: Problemy w menu Fifa19

★★★★★ Novice

@MattiuDefo 

 

Pomógł reset ustawień gry, dzięki za pomoc Standard smile

Wiadomość 9 z 18 (686 wyświetleń)

Dot.: Problemy w menu Fifa19

[ Edytowane ]

@aslufix 

 

Masz chęć zagrać meczyk ? Mój nick na Origin jest taki sam jak tutaj.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 10 z 18 (681 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA