Problem ze zrealizowaniem kodu produktu.

autor: juleczka1709
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem ze zrealizowaniem kodu produktu.

★★★ Newbie

Witam. Mam problem z wykorzystaniem kodu produktu do gry Sims 4. Po wpisaniu kodu produktu w zakładce "wykorzystaj kod produktu.." dostaję komunikat żeby potwierdzić aktywację kodu, po wciśnięciu guzika "potwierdź" wyskakuje mi okno na którym jest napisane " Potwierdź aktywację kodu" i nic więcej. Próbowałem zainstalować dodatek przez płytę CD ale spotkał mnie inny problem, po wpisaniu kodu produktu dostaję komunikat, że kod jest wykorzystany. Problem jest taki, że jeśli wchodzę przez aplikację Origin i klikam w zakładkę "wykorzystaj kod produktu.." wyskakuje mi że kod produktu jest poprawny. Dodatek nie pokazuje mi się w zawartości dodatkowej gry.

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2 (684 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze zrealizowaniem kodu produktu.

★★★ Guide

Witaj! W prawym dolnym rogu zdjęcia wyraźnie widać , że dodatek " Psy i koty." jest już pobierany z serwerów EA. Kod produktu jeżeli był dodany w aplikacji Origin poprzez funkcję Wykorzystaj kod produktu...  nie mógł być ponownie użyty przy próbie instalacji z płyty.

Dodawanie kodu produktu jest dość prostą operacją i żeby wszystko przebiegło pomyślnie warto w tym czasie wyłączyć antywirusa i niepotrzebne programy działające w tle i oczywiście chwilę poczekać na zakończenie operacji. 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 2 (677 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem