Problem ze sterowaniem

autor: 9uyo05f9lx28
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem ze sterowaniem

★★★ Newbie

Mam problem ze sterowaniem postaci , nie mogę biegać , przeładowywać oraz strzelać z  broni lewym przyciskiem myszy mimo , że w ustawieniach klawiszy wszystko jest ustawione tak jak trzeba . Po wciśnięciu esc do menu broń sama strzela , tak samo jest po w ciśnięciu przycisku T do zmiany aksesorii . Reinstalacja nie pomogła .

 

Wiadomość 1 z 5 (896 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem ze sterowaniem

★★★ Newbie

WItam ponownie , temat  został rozwiązany ,  nie pomyślałem , że to właśnie przez włączone bluetooth może nastapić problem ze sterowaniem , dziękuję za chęć pomocy Standard smile .

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (839 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem ze sterowaniem

Community Manager

Hej @9uyo05f9lx28 

Podobny temat był poruszony w wątku tutaj. Przejrzyj go proszę i daj znać czy Ci to pomogło.

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (862 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze sterowaniem

★★★ Newbie

Tak,  ten temat jest podobny , ale został rozwiązany za pomocą programu Realmware  do Battlefield 3 oraz 4 , próbowałem znaleźć  wersję  dla 2042 jednak nigdzie takiego nie ma , lub ja po prostu nie znalazłem  . Także problem dalej nie został rozwiązany. 

Wiadomość 3 z 5 (845 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze sterowaniem

★★★ Newbie

WItam ponownie , temat  został rozwiązany ,  nie pomyślałem , że to właśnie przez włączone bluetooth może nastapić problem ze sterowaniem , dziękuję za chęć pomocy Standard smile .

Wiadomość 4 z 5 (840 wyświetleń)

Dot.: Problem ze sterowaniem

Community Manager

@9uyo05f9lx28 dzięki za podzielenie się rozwiązaniem  i super, że już wszystko działa Standard smile

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 5 (811 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem