Dot.: Problem ze sterowaniem podczas gry ONLINE dostęp przez: ORIGIGIN

autor: sm1939-1975
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem ze sterowaniem podczas gry ONLINE dostęp przez: ORIGIGIN

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

 

Witam, cały czas mam problem z padem do gry, mianowicie podczas gry w trybie Ultimate Team online oraz gry online ze znajomymi napotykam problem ze sterowaniem, występuje on w każdym meczu!

Objawy:
Podczas gry nie mogę zmienić zawodnika, a w tym momencie gdy jest takie nazwijmy to "zawieszenie" zawodnik biegnie bez kontroli w którąś ze stron. 
Kolejnym objawem jest to że zawodnicy sami wybierają sobie osobę / miejsce podania bądź kierunek biegu z piłką. 

 

W trybie Ultimate Team ale np squad battles czyli rozgrywki z botem problem nie występuje.

 

W dniu wczorajszym rozmawiałem z pomocą techniczną EA, zostałem poinformowany że taki problem nie występuje ale bardzo miły Pan z obsługi zasugerował, że problemem może być myszka i prosił aby wycentrować jej położenie aby zawodnicy nie byli przez nią ściągani w którąś ze stron (podobno mysz ściągała zawodników w poprzednich edycjach).


Rozwiązanie typu kup droższego pada itp. zostało obalone.

Pad za 15 zł jak i Oryginalny pad od XBox do WINDOWS działają identycznie tzn. na obu występuję powyżej opisany błąd. 

 

 

Proszę o pomoc bo chciałbym się cieszyć pełną funkcjonalnością gry, a w tym momencie niestety ale jest to niemożliwe.  

Wiadomość 1 z 2 (319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze sterowaniem podczas gry ONLINE dostęp przez: ORIGIGIN

★★★★ Novice

EA olewa problem mam to samo . 

Wiadomość 2 z 2 (256 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA