Dot.: Problem ze sterowaniem na klawiaturze ultimate team fifa 20

autor: EA_Cekiel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem ze sterowaniem na klawiaturze ultimate team fifa 20

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Dzień dobry, mam problem z grą fifa 20 a mianowicie kiedy gram w trybie ultimate team w squad battles, mecz towarzyski i wszystkie inne mecze w ultimate team zmienia mi się sterowanie. Nie mogę robić wślizgów, strzelać itp. w ustawieniach sterowania nic się nie zmieniło i wszystko jest ustawione poprawnie, poza trybem ultimate team problem nie występuje np. w szybkim meczu gra działa poprawnie i wszystkie slróty klawiszowe i przyciski działają poprawnie, używam klawiatury.

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 3 (579 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze sterowaniem na klawiaturze ultimate team fifa 20

★★★ Novice

Chciał bym dodać też że żaden piłkarz nie może wyrzucić piłki z autu oraz bramkarz nie może podać z ręki piłki członkowi drużyny, piłkarz oraz bramkarz robi zamach do wyrzutu ale nie puszcza piłki i się cofa  

Wiadomość 2 z 3 (528 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze sterowaniem na klawiaturze ultimate team fifa 20

EA Staff

Hej @boojkoo

 

Dzięki za wszystkie informacje. Na jakiej platformie grasz w grę FIFA?

 

Czy próbowałeś już usunąć ustawienia osobiste? Kiedy są uszkodzone, może to powodować szereg innych zależności w tym problemy z kontrolą nad zawodnikami jak i problemy dotyczące sterowania.  

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 3 z 3 (474 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA