Dot.: Problem ze Sterowaniem

autor: PL_Thiago90
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem ze Sterowaniem - gamepad Logitech - obejście

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Mam problem z kontrolerem. Mianowicie Gdy chcę biec pilkarzem w górę on biegnie w dół. Gdy chce na dół on biegnie do góry. Pad to: logitech cordless rumblepad 2 

Wiadomość 1 z 52 (18 334 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem ze Sterowaniem

★★ Apprentice

Jesli chodzi o moj problem znalazłem przyczyne. W dokumentach jest folder fifa 19 demo. Jest tam plik o nazwie: buttonDataSetup. Nalezy odnalesc wpis: AddMap PC_AXIS_0_UP VB_AI_LS_DOWN. W miejsce DOWN wpisac UP. i tak samo zrobic w AddMap PC_AXIS_0_DOWN VB_AI_LS_UP. W miejsce UP wpisac DOWN. Mam nadzieje ze pomogłem Wink

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 52 (18 276 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem ze Sterowaniem

@PL_Thiago90

 

Witaj ponownie

 

Na angielskiej części forum, jest ten sam problem z tym samym padem TUTAJ sprawdzaj od czasu do czasu ten temat powinno się pojawić tam rozwiązanie.

 

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w FIFA 19 Standard smile

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 52 (18 322 wyświetleń)

Dot.: Problem ze Sterowaniem

★★ Novice

W Fifa 18 wszystko ok, a w demo 19: prawa gałka ustawia taktykę ;o. Wchodząc w wytyczne dla piłkarzy chcąc je zmienić następuje jakiś kosmos z przeskakiwaniem.Ktoś też ma takie cyrki??

Wiadomość 3 z 52 (18 288 wyświetleń)

Dot.: Problem ze Sterowaniem

★★ Apprentice

Jesli chodzi o moj problem znalazłem przyczyne. W dokumentach jest folder fifa 19 demo. Jest tam plik o nazwie: buttonDataSetup. Nalezy odnalesc wpis: AddMap PC_AXIS_0_UP VB_AI_LS_DOWN. W miejsce DOWN wpisac UP. i tak samo zrobic w AddMap PC_AXIS_0_DOWN VB_AI_LS_UP. W miejsce UP wpisac DOWN. Mam nadzieje ze pomogłem Wink

Wiadomość 4 z 52 (18 277 wyświetleń)

Dot.: Problem ze Sterowaniem

★★★ Novice

Co jezeli nie mam takiego pliku w tym folderze Fifa 19 Demo?

Wiadomość 5 z 52 (18 253 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze Sterowaniem

★ Novice

Jak mam ustawic strzalki prawo lewo gora dół na PC ?  bo inne przciski mozna a strzalek nie ? co zrobic pomocy 

Wiadomość 6 z 52 (18 247 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze Sterowaniem

@LeoMesjasz

 

Wybierz ustawienia alternatywne i wtedy będzie można ustawić. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 52 (18 235 wyświetleń)

Dot.: Problem ze Sterowaniem

Community Manager (retired)

@Cyzol Hej!

 

Jeśli plik buttonDataSetup.ini nie jest widoczny w folderze Dokument/FIFA 19 Demo, spróbuj wejść do opcji sterowania i pobaw się ustawieniami, aby wymusić utworzenie takiego pliku.

 

fe11221111112.png fe112211111112.pngfe1122111111112.png

 

Następnie z rozwiązaniem zaproponowanym przez @PL_Thiago90 za co serdecznie Ci dziękujemy Star, spróbuj edytować ten plik jak poniżej:

 

"Nalezy odnalesc wpis: AddMap PC_AXIS_0_UP VB_AI_LS_DOWN. W miejsce DOWN wpisać UP. i tak samo zrobic w AddMap PC_AXIS_0_DOWN VB_AI_LS_UP. W miejsce UP wpisać DOWN. 

 

Powodzenia!

Wiadomość 8 z 52 (18 208 wyświetleń)

Dot.: Problem ze Sterowaniem

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam, próbuje bawić się ustawieniami lecz ten plik dalej sie nie pojawia... Jezeli chce zmienic na własne, to kiedy chce zapisac te ustawienia wyskakuje okienko za zapytaniem gdzie to zapisac a możliwości są trzy : Konfiguracja tymczasowa, odrzuć oraz anuluje. z Których nic nie wynika i nic nie chce sie zapisac na stałe... 

Wiadomość 9 z 52 (18 187 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze Sterowaniem

Community Manager (retired)

@Cyzol 

 

Odłącz pada i zostaw tylko klawiaturę/mysz, po czym wejdź do ww. opcji i po zamknięciu gry, plik ten powinien być widoczny.

Wiadomość 10 z 52 (18 174 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA