Dot.: Problem z zamówieniem produktu

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z zamówieniem produktu

★★★ Novice

Witam

 

Zakupiłem dziś FIFA POINTS do gry FIFA 20 o godzinie 19, w Historii zamówień występuje informacja "Oczekiwanie na płatność", zamówienie te było składane przy pomocy GIROPAY, pragnę dodać że z konta bankowego żadnych pieniędzy nie pobrało.

 

Moje pytanie jest następujące, czy nastąpi jeszcze zapłata ? Ostatnio zamówiłem Origin Access i za pierwszy razem także wyświetlała się informacja "Oczekiwanie na płatność" (aż do dziś) po czym postanowiłem jeszcze raz zakupić Origin Access i transakcja odbyła się w 5 minut, dlatego też myślę czy by jeszcze raz spróbować zamówić FIFA POINTS a tamte poprzednie zamówienie zostawić w spokoju. 

Wiadomość 1 z 2 (247 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z zamówieniem produktu

Community Manager

Hej @noko998 

 

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy z płatnościami musisz skontaktować się z nami bezpośrednio. Zakładając, że wcześniej upewniłeś się że wszystko jest ok po stronie dostawcy formy płatności z której korzystasz Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (204 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z zamówieniem produktu

Community Manager

Hej @noko998 

 

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy z płatnościami musisz skontaktować się z nami bezpośrednio. Zakładając, że wcześniej upewniłeś się że wszystko jest ok po stronie dostawcy formy płatności z której korzystasz Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (205 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem