Dot.: Problem z zakupem Dead Space 2 na steam

autor: Chytrooki
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z zakupem Dead Space 2 na steam

★ Novice

Witam, kupiłem grę Dead Space 2 na steam, 2 miesiące temu działała bez problemu, a teraz muszę wprowadzić kod seryjny. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 7 (430 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zakupem Dead Space 2 na steam

@ConnorBOI235 Witaj. Uruchom Steam, w bibliotece Steam zaznacz grę Dead Space 2. Po prawej stronie(zamieszczam na zdjęciu) masz koło zębate wybierz Zarządzaj i sprawdź czy znajduje się tam CD KEY tak jak na załączonym zdjęciu. Jeśli klucza nie widać obawiam się że będziesz zmuszony kontaktować się z platformą Steam. Klucze są od EA ale dystrybucja jest obowiązkiem platformy w której dokonałeś zakupu. Powodzenia 🙂

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 7 (396 wyświetleń)

Dot.: Problem z zakupem Dead Space 2 na steam

Community Manager

Hej @ConnorBOI235 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 3 z 7 (377 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zakupem Dead Space 2 na steam

★★★★★ Newbie

Witam 
Mam ten sam problem ale nie mam na steam tej opcji co przedstawił kolega wyżej. Co trzeba zrobić?

Wiadomość 4 z 7 (355 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zakupem Dead Space 2 na steam

[ Edytowane ]

@hooligansvirus  Witaj można sprawdzić na Origin czy znajduje się gra i klucz do niej. Musisz uruchomić Origin przejdź do Biblioteki gier i prawym przycisku myszy kliknij na tytuł który Ciebie interesuje i kliknij w właściwości. Wysyłam zrzut ekranu jak wygląda to u mnie. Jeśli klucza niema to niestety będziesz zmuszony skontaktować się z EA, to powszechny problem i się często zdarza w przypadku kilku tytułów Frown.

Z Ea możesz skontaktować się przez https://help.ea.com/pl/contact-us/ . Powodzenia Wink 

 

 

CCP Hero Banner


Wiadomość 5 z 7 (322 wyświetleń)

Dot.: Problem z zakupem Dead Space 2 na steam

★★★★★ Newbie
@Chytrooki Dzięki ale niestety nie mam na Origin tej gry. Już napisałem do Ea teraz tylko pozostaje mi czekać jeśli w ogóle odpiszą.
Wiadomość 6 z 7 (316 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zakupem Dead Space 2 na steam

@hooligansvirus Spoko! Miłego dnia Wink

CCP Hero Banner


Wiadomość 7 z 7 (311 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem