Dot.: Problem z zainstalowaniem origin

autor: Zuku101
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: nie mogę zainstalować origin.

[ Edytowane ]

@KhedroN94

 

Spróbuj rozwiązania od @EA_Odix TUTAJ i TUTAJ punkt 4, jeżeli te  kroki nie pomogą, to będzie trzeba poczekać na poprawkę od Microsoftu  która naprawi błędy po ostatniej aktualizacji. Będę jeszcze szukać innych rozwiązań, i tu napiszę.

 

Kilka osób pisało na angielskim forum, że ponowna instalacja Windows 10 rozwiązuje problem, ale czy to jest pewne na 100% tego nie wiadomo.

 

 

@xwexerx@Zuku101@Kolooki @JustBloodek10 @xPaTr0 @KampoBVB @KhedroN94 @DembosZardonic @998PLayer @CreAAtivee @Kamikadze413 @chceszciasta

 

Jeżeli macie problem na starszej wersji, by przejść w tryb online, spróbujcie kroków z TEJ strony.

 

Dajcie znać czy pomogło.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 50 z 380 (3 611 wyświetleń)

Dot.: Problem z zainstalowaniem origin

★★ Novice

Po dzisiejszym wejściu do origin aplikacja dała mi opcje zaktualizowania origin albo niezaktualizowania i wejścia w tryb offline.

Z racji iż chce pograć z kolegami wybrałem aktualizacje i w połowie aktualizacji aplikacja się wyłącza. 

Co robić?

Wiadomość 51 z 380 (3 660 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zainstalowaniem origin

@xwexerx

 

Niestety zaktualizowanie Origin do najnowszej wersji, nie jest jak na ta chwilę możliwe, tak jak pisałem wcześniej, wina jest po stronie aktualizacji systemu Windows 10. Trzeba czekać aż Microsoft wyda poprawkę by naprawić te wszystkie błędy, spróbuj jeszcze ponownie zainstalować starszą wersję Origin I wybrać uruchom w  trybie Offline, a nie aktualizować do najnowszej wersji, jeżeli będziesz miał problem z włączeniem trybu online w Origin spróbuj rozwiązania od @EA_Odix TUTAJ i TUTAJ punkt 4, jeżeli te  kroki nie pomogą, to będzie trzeba poczekać na poprawkę od Microsoftu  która naprawi błędy po ostatniej aktualizacji. Będę jeszcze szukać innych rozwiązań, i tu napiszę jeżeli coś znajdę.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 52 z 380 (3 655 wyświetleń)

Dot.: Problem z zainstalowaniem origin

★★ Novice

Czy powrót do Windowsa 8.1 pomoże?

 

Wiadomość 53 z 380 (3 656 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zainstalowaniem origin

[ Edytowane ]

@xwexerx

 

Ciężko powiedzieć, ponieważ z tego co czytam, na Windows 8.1 też są problemy, jedynie Windows 7 bo na nim  tych problemów nie ma. 

 

Kilka osób pisało na angielskim forum, że ponowna instalacja Windows 10 rozwiązuje problem, ale czy to jest pewne na 100% tego nie wiadomo.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 54 z 380 (3 649 wyświetleń)

Dot.: Problem z zainstalowaniem origin

★★ Novice

Niedawno formatowałem całkowicie komputer , i przed formatem był ten sam problem Frown

Wiadomość 55 z 380 (3 645 wyświetleń)

Dot.: Problem z zainstalowaniem origin

@xwexerx

 

W takim razie trzeba czekać na poprawkę od Microsoftu, ponieważ jest więcej problemów po tej aktualizacji, nie tylko z Origin.

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 56 z 380 (3 636 wyświetleń)

Dot.: Problem z zainstalowaniem origin

★★★ Novice
Wielkie dzięki za pomoc Standard smile
Wiadomość 58 z 380 (3 613 wyświetleń)

Dot.: Instalator Origin nie reaguje. Nie mogę zainstalować

[ Edytowane ]

@chceszciasta

 

Witaj 

 

Usuń Origin, pobierz starszą wersje  TUTAJ i zainstaluj, wina  jest po stronie aktualizacji Windows 10, po zainstalowaniu starszej wersji Origin, wyłącz automatyczne aktualizacje programu jak poniżej.Jeżeli Origin będzie działać tylko w trybie offline, po zainstalowaniu starszej wersji, wykonaj kroki z TEJ strony.

 

W tym temacie jest ten problem, jeśli mogę prosić pisz tam.

 

Origin - Ustawienia aplikacji - Aplikacja 

Przechwytywanie.JPG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 59 z 380 (3 748 wyświetleń)

Dot.: Instalator Origin nie reaguje. Nie mogę zainstalować

★★★★ Novice

Z zainstalowaniem starszej wersji nei było problemu, lecz gdy próbuję włączyć zainstalowany Origin nic się nie pojawia. Dodam, że w Menedżerze zadań apklikacja działa jako Origin (32-bitowy).

Wiadomość 60 z 380 (3 732 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem