Dot.: Problem z wyświetleniem grafiki na PlayStation 4 Pro.

autor: rrodi1984
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z wyświetleniem grafiki na PlayStation 4 Pro.

★ Novice
Witam. W dniu dzisiejszym zakupiłem grę. Po zainstalowaniu i ściągnięciu wszystkich latek odpalam grę. Niestety ekran jest cały biały, tak jakby za mgła i bardzo jasny i w tle latają dziwne artefakty. Wszystkie inne gry działają bez problemu. Dodam, ze spróbowałem zainstalować grę od nowa, niestety bezskutecznie.
Wiadomość 1 z 4 (567 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wyświetleniem grafiki na PlayStation 4 Pro.

Community Manager (retired)

@rodiwithforce Witaj!

 

Na początek spróbuj przepiąć kablem HDMI pod inne złączę w Twoim TV/monitorze, następnie spróbuj poniższych obejść:

 

PS4

 

WYŁĄCZCIE  HDCP NA KONSOLI - instrukcja

 

ODINSTALUJCIE GRĘ - instrukcja

 

USUNIĘCIE PLIKÓW ZAPISU

 

Dodatkowo możecie spróbować usunąć pliki zapisu gry z waszego profilu po czym odłączcie konsole od zasilania na 1 min.

 

Uwaga: Zapisy kampanii mogą zostać utracone (jeśli były dostępne)!

 

311231.PNG

 

ODBUDOWA BAZY DANYCH KONSOLI W TRYBIE SAFE MODE instrukcja  - na własną odpowiedzialność!

 

:ealight_bulk: Jeśli masz możliwość, sprawdź sam nośnik w innej konsoli, czy dzieje się to samo.

 

Powodzenia! 

Wiadomość 2 z 4 (512 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wyświetleniem grafiki na PlayStation 4 Pro.

★★★ Newbie

Witam. Niestety nic nie pomaga. Zakupiłem kolejna wersje gry i dalej obraz wyglada jak na załączonym zdjęciu. Wyłączyłem HDCP. Podpiąłem konsole pod wszystkie hdmi, i niestety to tez nie pomogło. Wszystkie inne gry chodzą bez problemów. Mam najnowszy model ps4 pro.

Wiadomość 3 z 4 (452 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wyświetleniem grafiki na PlayStation 4 Pro.

★★★ Newbie
Sprawdzilem jeszcze na telewizorze, który hdr nie posiada i problem również występuje.
Wiadomość 4 z 4 (445 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem