Dot.: Problem z wyświetlaniem 144hz

autor: This_Kroquet
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z wyświetlaniem 144hz

★★ Novice

Witam wszystkich mam takie pytanie odnośnie działania gry może ktoś z Was spotkał się z takim problemem mianowicie grając w apexa mam stałe 144fpsy i monitor 144hz i wszystko było okej ale nagle podczas gry fps niby są 144 ciągle ale co parę sekund widać jakby ekran nie wyświetlał tych 144hz tylko mniej co jest mega irytujące i na dłuższą metę nie da się grać po prostu i nie mam pojęcia czego to może być wina może ktoś z Was wie co może być ewentualną przyczyną takiego zachowania? Bo w necie nic konkretnego nie widziałem na ten temat a porady typu wyczyść komputer to w tej sytuacji przydatne nie są. Wydaję mi się, że to może być jakiś problem z monitorem lub ulubionym windows update, który lubi sobie coś popsuć. Z góry dziękuję za odpowiedzi jeżeli ktoś coś może poradzić!

Wiadomość 1 z 3 (319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z wyświetlaniem 144hz

★★ Novice

Po prostu co kilka sekund widać jakby nagle było mniej hz niż 144 pomimo stałych 144fps, problem rozwiązany standardowo problemem był windows update musiałem przywrócić system aby to sprawdzić i jak nie aktualizuje windowsa to działa dobrze widzę, że oni nie potrafią nic zrobić dobrze aby nie psuło czegoś.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (299 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z wyświetlaniem 144hz

★ Guide
@AndRe5550148 Ale o co konkretnie chodzi o Screen tearing? Czy po prostu gra działa mniej płynnie momentami?
Wiadomość 2 z 3 (313 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wyświetlaniem 144hz

★★ Novice

Po prostu co kilka sekund widać jakby nagle było mniej hz niż 144 pomimo stałych 144fps, problem rozwiązany standardowo problemem był windows update musiałem przywrócić system aby to sprawdzić i jak nie aktualizuje windowsa to działa dobrze widzę, że oni nie potrafią nic zrobić dobrze aby nie psuło czegoś.

Wiadomość 3 z 3 (300 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem