Problem z wyrzucaniem z gry FIFA 23

autor: HariPotas
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z wyrzucaniem z gry FIFA 23

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Cześć wszystkim.
Mianowicie piszę do was z problemem z jakim borykam się już troszkę czasu. Mianowicie chodzi mi o to, że wyrzuca mnie z FIFY 23 na pulpit po jakimś czasie w grze, czasami jest to dłużej a czasami krócej. Wyrzuca mnie na pulpit, nie wyświetla się żaden komunikat o jakimkolwiek błędzie czy o crashu, i tym podobne. Zupełnie nic, po prostu gra jakby to powiedzieć "sama się wyłącza". Robiłem już wszystko co w mojej mocy, reinstall gry, pobieranie nowych sterowników do karty graficznej, sprawdzałem spójność plików itd. Dalej to nic nie dało. Grę posiadam na platformie STEAM. Proszę o waszą pomoc! 

Wiadomość 1 z 3 (320 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z wyrzucaniem z gry FIFA 23

Community Manager

Hej @HariPotas 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal? 

 

W przeszłości podobny problem powodowany był przez drugi monitor podłączony do komputera - po jego odłączeniu problem ustawał. Sprawdź również czy gra będzie się wyłączała kiedy uruchomisz ją w oknie. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (235 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z wyrzucaniem z gry FIFA 23

Community Manager

Hej @HariPotas 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal? 

 

W przeszłości podobny problem powodowany był przez drugi monitor podłączony do komputera - po jego odłączeniu problem ustawał. Sprawdź również czy gra będzie się wyłączała kiedy uruchomisz ją w oknie. 

Wiadomość 2 z 3 (236 wyświetleń)

Dot.: Problem z wyrzucaniem z gry FIFA 23

★★★ Newbie

mam ten sam błąd podczas meczu fifa gra sie zatrzymuje i gra sie wyłącza

mam wiele innych programów i żaden w ten sposób nie robi

wykluczam wiec brak jakiś sterowników, uszkodzony direct X lub inne problemy techniczne

ewidentnie jest jakiś problem z sama grą.

Wiadomość 3 z 3 (144 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA