Problem z wyprowadzka sims mobile

autor: xAdkax
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z wyprowadzka sims mobile

★ Novice
Hej,
mam pewien problem, nie moge wyprowadzić tego danego sima, dwóch innych wyprowadziłam bez problemu a ten cały czas wisi.
Cały czas czekam, okolo 4-5 dni czy moze podświetli sie ten napis.
Spotkał sie ktos z taka sytuacja?
Wiadomość 1 z 7 (988 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Problem z wyprowadzka sims mobile

Community Manager (retired)

Cześć,

 

Jeśli wszystkie kroki techniczne było zrobione i nic nie pomogło, wygląda to na błąd gry. Pozostaje czekać na kolejną aktualizację możliwe, że wówczas coś się zmieni. Polecam TEN LINK z instrukcją jak raportować błędy w grze. 

 

 

Pozdrawiam. 

 

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 7 (1 057 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z wyprowadzka sims mobile

★ Apprentice
Czy wyświetla się jakiś komunikat kiedy klikniesz na tą opcję?
Wiadomość 2 z 7 (980 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z wyprowadzka sims mobile

Community Manager (retired)

Witam @xAdkax

 

Dziękuję Ci za zamieszczenie zrzutu ekranu z gry, dzięki temu widać, że Twój Sim ma wciąż status Senior zamiast Retire. Wygląda na to, że nie udało się go wysłać na emeryturę. Powiedz mi czy jak wchodzisz w cechy Sima, czy pojawia się opcja wysłania go na emeryturę? Jeżeli wszystko było zrobione a status się nie zmienił, warto byłoby wykonać podstawowe kroki naprawcze [LINK]. Daj znać czy coś pomogło. 

 

 

Powodzenia!

 

 

Wiadomość 3 z 7 (975 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z wyprowadzka sims mobile

★ Novice
Sim nie jest juz grywalny wiec nie moge wyslac go na emeryturę, nic sie nie wystawiła jak stan sie kliknąć w napis wyprowadź, po aktualizacji wykonanej dzisiaj nadal zero postępów
Wiadomość 4 z 7 (968 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z wyprowadzka sims mobile

Community Manager (retired)

Hej,

 

W takim wypadku powiedz mi, czy ten Sim wciąż ma możliwość uczestniczenia w wydarzeniach rodzinnych? Czy całkiem zniknął? Czy zastosowałaś kroki techniczne na urządzenie, które zamieściłam powyżej? 

 

Pozdrawiam. 

 

Wiadomość 5 z 7 (963 wyświetleń)

Re: Problem z wyprowadzka sims mobile

★ Novice
Tak stosowałam.
Nie zniknął, nie moge z nim wykonać wydarzenia lecz kiedy inny sim wykonuje wydarzenie w ktorym moze wykonać interakcje z simem pokazuje sie nad nim dymek z gwiazdka lecz niemożlwe jest kliknięcie w to.
Wiadomość 6 z 7 (957 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z wyprowadzka sims mobile

Community Manager (retired)

Cześć,

 

Jeśli wszystkie kroki techniczne było zrobione i nic nie pomogło, wygląda to na błąd gry. Pozostaje czekać na kolejną aktualizację możliwe, że wówczas coś się zmieni. Polecam TEN LINK z instrukcją jak raportować błędy w grze. 

 

 

Pozdrawiam. 

 

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

Wiadomość 7 z 7 (1 058 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem