Dot.: Problem z Włączeniem

autor: Pacek89
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Nie chce się uruchomić.

★★★ Novice

ie wiem co za cholera.  A ktos próbowal podmianki plikow jak na tym filmiku z tuby co kolega przeslal

Wiadomość 21 z 38 (533 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Włączeniem

Community Manager (retired)

@Mruniek 

 

Jeśli gra powoduje problemy, po edycji ustawień przez Ciebie wprowadzonych, spróbuj zresetować ustawienia gry. Instrukcję jak to zrobić, znajdziesz w tym wątku

 

@Pacek89 @Dellu24 @LuckyLuck523 @Chmielcz 

Z tym filmikiem, bym uważał z racji, iż wszystkie oficjalne aktualizację (patch), są udostępniane przez Origin. Ściągając niesprawdzone pliki od losowych użytkowników, narażacie swój system i dane!

Z przesłanych przez Was informacji, wszyscy korzystacie z wersji Windows 7. Dlatego ważne jest, aby Wasz system był odpowiednio zaktualizowany (Windows 10 robi to automatycznie).

 

Do stworzonego wątku, dodałem nowe obejścia związane z trybem okienkowym jak i bardziej pod Waszym kontem, instalacje pakietów vc ++

 

Dlatego sprawdźcie raz jeszcze sekcje poświęconą aktualizacją w przypiętym wątku!

 

Powodzenia...may the force itd. Wink 

.

Wiadomość 22 z 38 (520 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Włączeniem

★★★★★ Novice

Wszystko mam Zaktualizowane, vc naprawiałem i nic nie dało nawet usunąłem i zainstalowałem na nowo i nic. Problem nęka wielu innych osób więc raczej to nie jest przyczyna mojego sprzętu. 

Wiadomość 23 z 38 (512 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Włączeniem

★★★ Novice

I dalej nic nie pomaga? Zatem ciekawie  .  Moze w połowie tygodnia cos Dice ogarna a my dostaniemy oficjalne przeprosiny od Ea:eahigh_file:

Wiadomość 24 z 38 (508 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Włączeniem

★★★★★ Novice

Jedyne co mnie obchodzi to szybka naprawa tego. Nie po to płaciłem, żeby czekać.

Wiadomość 25 z 38 (505 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Włączeniem

★★★ Novice

Ktos cos działał? Cos pomogło? Ja zaraz wychodze z pracy i zobacze u siebie ,  moze daremny trud ale co sprawdzic trzeba  .

Wiadomość 26 z 38 (474 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Włączeniem

★ Novice

https://www.youtube.com/watch?v=j1AwvTz2pJ8

 

mam coś takiego ale nie sprawdzałem

Wiadomość 27 z 38 (459 wyświetleń)

Dot.: Problem z Włączeniem

★ Apprentice

Dobra to już zaczyna przypominac komedię. Drugi dzień każdą wolną chwilę poświęcam temu problemowi i nic. @EA_Kuba czy coś wiadomo na temat ewentualnego patcha, fixa lub coś z tych rzeczy? Czy coś w ogóle będzie robione w kierunku ludzi, ktorzy mają ten problem? Główne forum EA kipi od tego problemu. To jest skandal, że nie dość, że angielską wersję trzeba kupować z zagranicznych serwisów, bo Polska nie jest godna produktu globalnego, to jeszcze spełniając wszystkie podane wymagania nie jestem w stanie odpalić gry. Dlaczego nigdy nie miałem tego problemu z Blizzardem,, a nawet znienawiodzonym Ubisoftem? Rozumiem, że cała afera jest obecnie skupiona wokół afery z p2w, ale nie powinno się marginalizować innych problemów. Aha, szacun @EA_Kuba bo oczywiście widzę i doceniam, to że próbujesz nam pomóc, na głównym forum nikt z EA się jeszcze nie wypowiedział...

Wiadomość 28 z 38 (455 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Włączeniem

★★★★★ Novice

Ja tam wolę z filmów nie korzystać gdyż nie mam pewności czy nie popsuję czegoś bardziej pobierając coś i zmieniając pliki gry. A co do problemu to nwm czy w najbliższym czasie EA postanowi coś  z tym zrobić Frown

Wiadomość 29 z 38 (435 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Włączeniem

★★★★★ Novice

To jest w końcu jakieś rozwiązanie na to czy nie ?

Wiadomość 30 z 38 (380 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem