Dot.: Problem z weekendowym zadaniem oświetlania ewoków

autor: Pe100
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z weekendowym zadaniem oświetlania ewoków

★★★ Newbie
Witam, pojawił się problem z zadanie z oświetlania ewoków. Jak za pierwszym razem chciałem wykonać zadanie oświetliłem 4 ewoki. Wróciłem do ekranu startowego, chwilę pokazuję się, że oświetliłem 4 ewoki, a następnie zniknęło
Muślałem, że to jednorazowy błąd, ale następnie stało się to samo, co poprzednio.
Wiadomość 1 z 3 (288 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z weekendowym zadaniem oświetlania ewoków

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Problem został naprawiony drugiego dnia, w momencie jak pojawiło się drugie zadanie naliczanie wróciło do normy. temat można zamknąć.

 

Problemem jest za to strata 39k kredytów dla tych którzy kupili wcześniej skina Lei z Endora (nagroda z weekendowe zadania) , a za duplikat dostali tylko 1k kredytów, a nie poniesioną wcześniej cenę 40k kredytów.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (399 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z weekendowym zadaniem oświetlania ewoków

Hej,

Problem jest już znany i badany przez odpowiednie studio.

Wiadomość 2 z 3 (281 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z weekendowym zadaniem oświetlania ewoków

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Problem został naprawiony drugiego dnia, w momencie jak pojawiło się drugie zadanie naliczanie wróciło do normy. temat można zamknąć.

 

Problemem jest za to strata 39k kredytów dla tych którzy kupili wcześniej skina Lei z Endora (nagroda z weekendowe zadania) , a za duplikat dostali tylko 1k kredytów, a nie poniesioną wcześniej cenę 40k kredytów.

Wiadomość 3 z 3 (400 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem