Problem z wczytaniem stanu gry ps4

autor: Mr0czny0R9
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z wczytaniem stanu gry ps4

★★★ Newbie

Witam , już drugi raz mam problem z plikiem zapisu gry , problem z wczytaniem stanu gry po jej wyłączeniu i po raz kolejny jestem zmuszony grać od początku ... Gram na ps4 , po próbie wczytania bądź kontynuowania rozgrywki plik zapisu ulega uszkodzeniu i kontynuowanie rozgrywki jest nie możliwe, komunikat "plik zapisu nie został wczytany z powodu nie w pełni zainstalowanej zawartości " , proszę o pomoc ... 

Wiadomość 1 z 5 (1 325 wyświetleń)

Dot.: Problem z wczytaniem stanu gry ps4

★★★ Newbie

Jak Ci się udało pokonać ten problem? Mam to samo

Wiadomość 2 z 5 (1 068 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wczytaniem stanu gry ps4

Community Manager

Hej @milosz_gize 

 

Upewnij się jaki jest rozmiar gry na twojej konsoli, gra powinna zajmować około 50 GB. 

 

Jeśli posiadasz zewnętrzny dysk, zainstaluj grę na nim (analogicznie jeśli zainstalowałeś grę na zewnętrznym dysku sprawdź czy problem będzie powtarzał się po zainstalowaniu jej na wewnętrznym).

 

Wykonaj również odbudowanie bazy danych konsoli.

 

W kwestii uszkodzonego zapisu gry, obawiam się, że trzeba będzie zacząć grę od początku. 

Wiadomość 3 z 5 (1 058 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wczytaniem stanu gry ps4

★★★ Newbie

Hej,

 

Gra ma 45,6 GB, czy to nieodpowiednia wielkość? Mam usunąć grę i zainstalować ponownie?

 

Nie posiadam zewnętrznego dysku, gra jest zainstalowana na wewnętrznym dysku PS4.

 

Czy odbudowanie bazy danych konsoli nie usunie moich save'ów z innych gier?

Wiadomość 4 z 5 (1 036 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wczytaniem stanu gry ps4

Community Manager

Hej @milosz_gize 

 

Dzięki za odpowiedź Standard smile

 

Jeśli wcześniej nie próbowałeś ponownej instalacji i nie stanowi to dla Ciebie problemu - wypróbuj ten sposób Standard smile

 

Przy odbudowywaniu bazy danych żadne dane nie zostaną utracone. 

Wiadomość 5 z 5 (1 022 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem