Dot.: Problem z usuniętym folderem odpowiadającym za dodatki

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z usuniętym folderem odpowiadającym za dodatki

★★★ Newbie

Witam, ostatnio usunęłam z gry foldery o nazwie EP01 oraz EP02, zrobiłam to nieumyślnie ponieważ chciałam uzyskać trochę więcej miejsca w komputerze. Myślałam, że to folder z zapisem jakiejś rodzinki, niestety po wejściu do gry okazało się, że dodatek "Witaj w pracy" i "Spotkajmy się" zniknęły. Zainstalowałam aplikację przywracającą usunięte pliki, znalazłam tam wcześniejszy folder, wstawiłam go na swoje miejsce. "Porównywałam" te pliki z zawartością innych folderów o nazwie "EP.." . Gdy weszłam do gry światy co prawda zosatły przywrócone, na mapie jednak został jedynie jeden domek mojej rodzinki. Pozostałe działki w Windenburgu były puste a nad nimi pojawiał sie wielki obrazek szarej lamy. Do tego gdy najeżdżałam na to pole simowie byli czerwono-biali w pytajniki. Dało sie grać na innych światach, ale gdy tylko klikałam na jakąś parcelę w Windenburgu wywalało mnie z gry. Próbowałam przywrócić system do poprzedniego stannu za pomocą punktu przywrócenia, niestety takowego nie posiadam. Nie zależy mi na ponownej instalacji całej gry ,ponieważ posiadam tam wiele rodzinek i wiele wspomnień. Mam nadzieję, że uda się rozwiązać ten problem.

Wiadomość 1 z 2 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z usuniętym folderem odpowiadającym za dodatki

Witaj @LukaszKuryk 

 

Niestety muszę Cię zmartwić.  Jeżeli zależy Ci na dobrym działaniu gry bez problemów  w przyszłości to tylko ponowna instalacja całej gry to zapewni.

 

Naruszenie systemowych folderów z katalogu Files poważnie uszkodziło grę. Jedynym wyjściem w tej sytuacji jest całkowite usuniecie gry, następnie wyczyszczenie komputera z pozostałości programem CCleaner, ponowne uruchomienie komputera po jego przeczyszczeniu i dopiero wtedy zainstalowanie na nowo całej gry.

Jeżeli tego nie zrobisz to każdym następnym włączeniu gra będzie powodować coraz to nowe, poważne błędy.

 

Na przyszłość doradzam robienie kopii gry, a zwłaszcza jej zapisów - folder Save, który znajduje się w katalogu Moje dokumenty>The Sims 4. Folder ten można podmieniać, a wtedy cała stara rozgrywka (z domami, rodzinami, etc.)  zostaje przywrócona w nowej grze.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (490 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z usuniętym folderem odpowiadającym za dodatki

Witaj @LukaszKuryk 

 

Niestety muszę Cię zmartwić.  Jeżeli zależy Ci na dobrym działaniu gry bez problemów  w przyszłości to tylko ponowna instalacja całej gry to zapewni.

 

Naruszenie systemowych folderów z katalogu Files poważnie uszkodziło grę. Jedynym wyjściem w tej sytuacji jest całkowite usuniecie gry, następnie wyczyszczenie komputera z pozostałości programem CCleaner, ponowne uruchomienie komputera po jego przeczyszczeniu i dopiero wtedy zainstalowanie na nowo całej gry.

Jeżeli tego nie zrobisz to każdym następnym włączeniu gra będzie powodować coraz to nowe, poważne błędy.

 

Na przyszłość doradzam robienie kopii gry, a zwłaszcza jej zapisów - folder Save, który znajduje się w katalogu Moje dokumenty>The Sims 4. Folder ten można podmieniać, a wtedy cała stara rozgrywka (z domami, rodzinami, etc.)  zostaje przywrócona w nowej grze.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (491 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem