Dot.: Problem z uruchomieniem rywalizacji online

autor: EA_Cekiel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z uruchomieniem rywalizacji online

EA Staff

Oczywiście, że tak @bombapi  Wink

 

Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz w tym wątku.

 

Mam nadzieję, że to Ci pomoże pobrać aktualizacje składów. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 11 z 18 (524 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem rywalizacji online

★★ Novice

Niestety dalej się pojawia ten błąd. 

Wiadomość 12 z 18 (519 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem rywalizacji online

★★ Novice

U mnie ten plik się nie pobiera :/

Wiadomość 13 z 18 (514 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem rywalizacji online

[ Edytowane ]
EA Staff

Dzięki za to, że spróbowałeś @bombapi.

 

Ponieważ nie mamy podobnych zgłoszeń jak Twoje, mogę zasugerować próbę sprawdzenia, czy podobny problem będzie występował kiedy uruchomisz grę z poziomu innego konta. Jeżeli tam będzie występował dokładnie ten sam problem, spróbuj odinstalować grę, po czym zainstalować ją na nowo.

 

Dodatkowo, jeżeli grasz na komputerze, po jej instalacji uruchom ją jako administrator i zezwól na jej uruchomienie i komunikacje z internetem, czyli dostęp do sieci. Wszelkie powiadomienia odnośnie zgody aplikacji na dostęp powinny Ci się pojawić automatycznie. Jeżeli używasz programu antywirusowego dodaj grę jak i klienta Origin do listy wyjątków

 

Mam nadzieję, że to pomoże w rozwiązaniu Twojego problemu. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 14 z 18 (507 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem rywalizacji online

EA Staff

Siema @golona8

 

Ponieważ plik aktualizacji składów po usunięciu nie pobiera się, to może oznaczać to, że dostęp gry do sieci może być częściowo lub całkowicie zablokowany.

 

Na jakiej platformie doświadczasz tego problemu? Czy otrzymujesz jakieś komunikaty kiedy uruchamiasz grę? 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 15 z 18 (502 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem rywalizacji online

★★ Novice

Czołem Standard smile

Jedyny komunikat jaki otrzymuje to ten, który cytowałem w pierwszym poście. W trakcie uruchamiania gry wyskakuje okienko informujące, że profil łączy się z serwerami EA ale ona znika samoczynnie, stąd zgaduje, że się łączy. Nie mogę uruchomić FUT, ani sezonów. Z ciekawości włączałem wczoraj wszystko jak idzie i z poziomu gry nie odpala mi się również microsoft store - tutaj wyskakuje komunikat o braku możliwości połączenia z serwerem. Udało mi się za to zagrać wczoraj jeden mecz przez sieć w trybie współpracy (!). Gram na xboxie one.

Wiadomość 16 z 18 (495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem rywalizacji online

EA Staff

Hej @golona8

 

Zastanawiająca sprawaThinking Szczególnie że udało Ci się zagrać pojedynczy mecz. Ponieważ grasz na Xbox One, w pierwszej kolejności sugerowałbym ustawienie statycznego adresu IP dla tej konsoli. Chodzi o to, żeby za każdym razem konsola miała to samo miejsce w Twojej sieci. Dzięki temu na routerze będziesz mógł dać instrukcję, że dla tego urządzenia chcesz mieć otwarte konkretne porty, których używa gra. Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz naszym oficjalnym artykule

 

Po zalogowaniu się do routera i przekierowaniu portów możesz również sprawdzić opcje dodatkowe dotyczące trybu UPNP. Miej na uwadze, że wyłączenie tego trybu może wpłynąć negatywnie na inne urządzenia, które działają w obrębie Twojej sieci. 

 

Mam nadzieję, że to Ci pomoże. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 17 z 18 (479 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem rywalizacji online

★★★ Newbie

Ja gram na komputerze w fife22 i dalej mam "Podczas pobierania informacji z internetu wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później." nie wiem co dalej wszystkie twoje rady zastosowałem i dalej nic.

Wiadomość 18 z 18 (178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA